Sporty-wodne

Oferujemy asortyment wieszaków na medale o różnych wzorach i kolorach. Łączą funkcjonalność z estetyką, ponadto wyróżniają się wysoką jakością. 

Wieszaki na medale są to oryginalne przedmioty przeznaczone do przechowywania i prezentowania osiągnięć. Sportowcy oraz laureaci z różnych dziedzin bardzo często w pewnym etapie swojej kariery stają przed wyzwaniem i zadają sobie pytanie jak i gdzie przechowywać medale. Zatem można powiedzieć, że wieszaki na medale są jednymi z akcesoriów, które każdy medalista powinien mieć w swoim domu.

Wieszaki na medale prezentują się profesjonalnie, stanowią bardzo cenny dodatek do wydarzenia sportowego, czy spotkania biznesowego, na którym wręczamy najlepszym uczestnikom nagrody. Dodatkowo takie wieszaki zapewniają porządek. W domu – pomagają zorganizować honorowe miejsce, aby zaprezentować wszystkie osiągnięcia. Nie wymagają one dużej ilości miejsca i łatwo pasują do każdego wnętrza. Można powiedzieć, że dźwigają i magazynują wszystkie najcenniejsze skarby i sukcesy, skrupulatnie zbierane przez lata.

Zamów spersonalizowany wieszak na medale, by móc cieszyć się skupiskiem sukcesów.

+48 798 873 873