Nowoczesne statuetki firmowe

Modern Forms2016-07-27
statuetki na zamowienie

W obecnych czasach każda firma musi stawiać nie tylko na jakość usług, ale również na swój wizerunek. Jeśli szukasz pomysłu na to, w jaki sposób odwdzięczyć się swoim partnerom biznesowym, zacieśnić stosunki czy budować z nim pozytywne relacje lub nie wiesz czym wyróżnić swojego najlepszego pracownika – mamy dla ciebie rozwiązanie. Sam zobacz, jak wspaniale prezentują się nowoczesne statuetki firmowe i dowiedz się, jak dużą rolę odgrywa taka forma promocji marki.

Od kilku lat z powodzeniem produkujemy statuetki dla największych firm, które trafiają w ręce zasłużonych pracowników czy lojalnych partnerów biznesowych jako wyraz szacunku i uznania. Z naszego parku maszynowego wyjechało już dziesiątki niepowtarzalnych pamiątkowych statuetek wyprodukowanych z największą starannością i troską o szczegóły. Nasi graficy dokładają wszelkich starań, aby wszystkie realizowane przez nas projekty cechował oryginalny design a forma zachwycała nowoczesnością.

Zobacz inne NOWOCZESNE STATUETKI»

Z przyjemnością prezentujemy owoce swojej pracy – tym razem mamy przyjemność pokazać zaprojektowane i wykonane przez nas statuetki firmowe o niebanalnym kształcie i stylowym designie. Wykonane na profilu aluminiowym i opatrzone kolorowym nadrukiem prostopadłościenne statuetki trafiły do firmy Henkel na imprezę HR Europe Award 2015.


Nowoczesne statuetki firmowe

Statuetki firmowe na zamówienie

Co wyróżnia produkowane przez nas statuetki firmowe?

  • niepowtarzalny design i stylowa forma,
  • kształt i kolory nawiązujące do charakteru firmy,
  • staranne wykonanie z troską o najmniejsze detale,
  • dbałość o szczegóły na każdym etapie pracy.

Jeżeli chcesz sprawić, że twoja impreza firmowa na długo zapadnie w pamięci jej uczestników, twoi partnerzy biznesowi poczują się wyróżnieni a najlepsi pracownicy docenieni zadbaj o to, aby w ich ręce trafiły wyjątkowe pamiątkowe statuetki.

Podoba ci się nasz projekt? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»


Produkcja statuetek firmowych na zamówienie