Grafik komputerowy

Firma Modern Forms poszukuje pracownika na stanowisko:

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie produktów (medale, statuetki, otwieracze, tablice itp.) oraz za przygotowywanie projektów do produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie produktów: medali, statuetek, szyldów, tablic, otwieraczy itp.
  • Przygotowanie projektów do produkcji.
  • Dokumentacja wykonywanych projektów.
  • Praca w kreatywnym zespole nad nowymi innowacyjnymi produktami (produkowanymi w nowoczesnej technologii).

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku grafika komputerowego minimum 2 lata.
  • Znajomość oprogramowania: Illustrator CC, Photoshop 6/CC.
  • Kreatywność i pozytywne nastawienie.
  • Samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy samodzielnej oraz w interdyscyplinarnym zespole.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziedzinie Product Design.

Co możesz zyskać:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale kreatywnym, w pozytywnym zespole.
  • Motywacyjny system premiowy.
  • Możliwość zwiększania własnych kwalifikacji.
  • Rozwijającą pracę przy projektach w technologii w której jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Normowany czas pracy: 8-godzinny, 5-dniowy tydzień pracy.
  • Komfort pracy związany z dobrą, opartą na systemach informatycznych, organizacją pracy.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (stacja graficzna, najnowsze oprogramowanie).

Miejsce pracy: Dobrzechów (pow. strzyżowski)