Medale dla pracowników na zamówienie
Pierwsze zamówienie na złote medale zrealizowane!
3 stycznia 2018
Pokaż wszystkie
Modern Forms oferta pracy

Obecnie poszukujemy:

Grafika

GDZIE?

Dobrzechów k. Strzyżowa (woj. podkarpackie)

OCZEKIWANIA:

  • kreatywność i pozytywne nastawienie
  • doświadczenie w pracy lub wykształcenie kierunkowe
  • znajomość oprogramowania: Illustrator CC, Photoshop 6/CC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie produktów medali, statuetek, szyldów, tablic
  • praca nad nowymi produktami (produkowanymi w nowoczesnej i innowacyjnej technologii)
  • przygotowywanie projektów do produkcji
  • dokumentacja wykonywanych projektów

CO MOŻESZ ZYSKAĆ:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale kreatywnym, w dobrej atmosferze, w pozytywnym zespole
  • motywacyjny system premiowy
  • możliwości zwiększania własnych kwalifikacji

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie 1600 – 2000 zł netto w zależności od kompetencji
  • 8 godzinny/5 dniowy system pracy
  • komfort pracy związany z dobrą, opartą na systemach informatycznych, organizacją pracy
  • niezbędne narzędzia pracy (stacja graficzna, najnowsze oprogramowanie)

KONTAKT:

Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij nam swoje CV oraz portfolio na adres:
praca@modernforms.pl podając w tytule REKRUTACJA – GRAFIK.

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).