Praca dla operatora lasera
Operator Lasera/urządzeń CNC – oferta pracy!
23 października 2017
Konferencja
Modern Forms będzie promować swoje produkty nad Bałtykiem
17 listopada 2017
Pokaż wszystkie
Oferta pracy w Modern Forms - pracownik warsztatowy, konserwator

Firma Modern Forms poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik warsztatowy – konserwator

GDZIE?

Dobrzechów k. Strzyżowa (woj. podkarpackie).

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa maszyn warsztatowych (szlifierki, giętarki, wiertarki, spawarki itp.),
  • praca z użyciem elektronarzędzi,
  • wykonywanie prostych czynności konserwatorskich na terenie firmy,
  • praca w systemie dwuzmianowym.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe,
  • doświadczenie warsztatowe i praktyczne umiejętności ślusarsko – warsztatowe,
  • doświadczenie w wykonywaniu prac remontowych, elektrycznych i hydraulicznych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera.

DODATKOWYM ATUTEM KANDYDATÓW BĘDZIE:

  • uprawnienia elektryczne do 1 kW,
  • uprawnienia spawalnicze,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • uprawnienia do obsługi żurawia,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

KONTAKT:

Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij nam swoje CV oraz portfolio na adres:

praca@modernforms.pl  podając w tytule REKRUTACJA – PRACOWNIK WARSZTATOWY.

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).