OFERTA PRACY – Przedstawiciel handlowy ds. Klienta biznesowego
19 września 2019
OFERTA PRACY – Specjalista ds. marketingu
20 września 2019
Pokaż wszystkie

OFERTA PRACY – Przedstawiciel handlowy na rynek niemiecki

Firma Modern Forms poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy na rynek niemiecki

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie, sprzedaż i obsługę klientów z rynku niemieckojęzycznego.

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie sprzedaży i ekspansja na rynkach niemieckojęzycznych.
  • Dbanie o relacje z kluczowymi Klientami na podległych rynkach.
  • Prowadzenie rozmów biznesowych i nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi.
  • Pozyskiwanie i analizowanie informacji o poszczególnych rynkach oraz obecnej konkurencji.
  • Utrzymywanie odpowiedniej polityki cenowej produktów.
  • Współpraca we wdrażaniu strategii sprzedażowej oraz marketingu na podległych rynkach zagranicznych.
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Aktywne uczestnictwo w targach branżowych.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów lub/i usług.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe.
  • Umiejętność budowania oraz podtrzymywania długotrwałych relacji.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zdolności swobodnego posługiwania się komputerem w codziennej pracy.
  • Wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, bardzo dobra organizacja czasu pracy, nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • Motywujący system wynagrodzenia bonusowego z gwarantowaną podstawą.
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop).
  • Przyjazna atmosfera pracy w nowoczesnej firmie.
  • Treningi i szkolenia biznesowe.
  • Umowa o pracę.
Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij nam swoje CV na adres: praca@modernforms.pl podając w tytule Przedstawiciel handlowy na rynek niemiecki.
Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).