Specjalista ds. marketingu

Firma Modern Forms poszukuje pracownika na stanowisko:
SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację i koordynację działań marketingowych.

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i realizacja działań o charakterze marketingowym.
  • Współtworzenie komunikacji wspierającej sprzedaż.
  • Współtworzenie i realizacja briefów dla kampanii.
  • Współtworzenie i realizacja planów w oparciu o strategię marketingową.
  • Zarządzanie komunikacją w kanałach online oraz offline.
  • Tworzenie zaplecza wsparcia sprzedaży.
  • Tworzenie zaplecza wsparcia marki.
  • Badanie opinii klientów.

Nasze oczekiwania:

  • Samodzielność, komunikatywność oraz umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Zdolność pracy o charakterze wielozadaniowym.
  • Nastawienie na realizację celów.
  • Kreatywność i pozytywne nastawienie do pracy.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień analityki marketingowej/sprzedażowej.
  • Znajomość dziedziny researchu i analizy danych.
  • Zdolności w zakresie copywritingu i prowadzenia social media.
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów na rynek.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (wedle życzenia B2B).
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia dopasowane do doświadczenia oraz kompetencji.
  • Normowany czas pracy.
  • Możliwość dojazdu z rejonów: Rzeszów, Krosno, Jasło.
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w warsztatach oraz szkoleniach.