Konferencja
Modern Forms będzie promować swoje produkty nad Bałtykiem
17 listopada 2017
Modern Forms z innowacyjnym produktem na PSI 2018
6 grudnia 2017
Pokaż wszystkie
Specjalista ds. obsługi klienta - praca w Modern Forms

Poszukujemy:

SPECJALISTY DS. OBSŁUGI KLIENTA (J. NIEMIECKI)

GDZIE?

Dobrzechów k. Strzyżowa (woj. podkarpackie).

Zapewniamy dojazd z Rzeszowa, Krosna, Jasła i Brzozowa.

OCZEKIWANIA:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet),
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie,
  • znajomość podstawowych technik sprzedaży i obsługi klienta,
  • umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • samodzielność i duża motywacja do pracy, systematyczność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa klientów (rynek niemiecki) zainteresowanych ofertą firmy,
  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań,
  • negocjowanie umów oraz nadzór nad ich realizacją,
  • kontrola stanu należności,
  • przygotowywanie ofert i zamówień oraz prowadzenie negocjacji handlowych.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ:

  • pracę w dobrej atmosferze, w pozytywnym zespole,
  • motywacyjny system premiowy,
  • możliwości zwiększania własnych kwalifikacji.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie netto 2000 – 3000 zł w zależności od kompetencji,
  • 8-godzinny/5-dniowy tydzień pracy,
  • dojazd do miejsca pracy z: Krosna, Jasła i Brzozowa i Rzeszowa,
  • komfort pracy związany z dobrą, opartą na systemach informatycznych, organizacją pracy,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

KONTAKT:

Jeśli jesteś zainteresowana/ny wyślij nam swoje CV oraz portfolio na adres:

praca@modernforms.pl  podając w tytule: REKRUTACJA/SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).