Specjalista ds. sprzedaży

Firma Modern Forms poszukuje pracownika na stanowisko:

Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie, sprzedaż i bieżącą obsługę klientów. Praca stacjonarna w Dobrzechowie koło Strzyżowa (woj. podkarpackie).

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów.
  • Dbanie o relacje z kluczowymi klientami.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Badanie rynku, identyfikowanie potrzeb klientów, prowadzenie działań handlowych.
  • Utrzymywanie odpowiedniej polityki cenowej produktów.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów lub/i usług.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe.
  • Umiejętność budowania oraz podtrzymywania długotrwałych relacji.
  • Zdolności swobodnego posługiwania się komputerem w codziennej pracy.
  • Wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, bardzo dobra organizacja czasu pracy, nastawienie na realizację celów.
  • Mile widziana dobra znajomość dowolnego języka europejskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia dopasowane do doświadczenia oraz kompetencji.
  • Motywujący system wynagrodzenia bonusowego z gwarantowaną podstawą.
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon komórkowy, laptop, oprogramowanie, wsparcie marketingowe).
  • Przyjazna atmosfera pracy w nowoczesnej firmie.
  • Treningi i szkolenia biznesowe.
  • Możliwość dojazdu z rejonów: Rzeszów, Krosno i Jasło.