Dlaczego my?

decoration

UNIKATOWY PRODUKT

Stworzymy dla Ciebie produkty w każdym kształcie i o dowolnej barwie, z oryginalnymi ażurami oraz formami przestrzennymi. Sięgamy po różnorodne materiały, w tym ekologiczne. Wykorzystywany przez nas nadruk z efektem 3D wyczujesz pod opuszkami palców.

decoration

ZAWSZE NA CZAS

Korzystamy z materiałów od lokalnych dostawców oraz dysponujemy własnym parkiem maszynowym. Dzięki temu możemy zaoferować Ci maksymalnie krótki czas produkcji – już od 5 dni roboczych. Gwarantujemy produkcję i dostawę w terminie.

decoration

OBSŁUGA Z GÓRNEJ PÓŁKI

Od momentu pierwszego zapytania Twoje zamówienie zostaje objęte opieką Indywidualnego Opiekuna Klienta, z którym jesteś w stałym kontakcie. Do Twojej dyspozycji jest nasz zespół projektantów i doradców. Możesz na nas liczyć aż do momentu samego wydarzenia, a pełna odpowiedzialność za współpracę jest po naszej stronie.

decoration

DOKŁADNIE TAK, JAK CHCESZ

U nas ograniczasz koszty – masz możliwość domawiania partiami, nawet tuż przed wydarzeniem, co oznacza, że zamawiasz dokładnie tyle produktów, ile rzeczywiście potrzebujesz. Wyprodukujemy dla Ciebie od 1 sztuki do kilkudziesięciu tysięcy, dopasowując się do Twojego budżetu.