Modern Forms pierwszą firmą w Polsce z dwiema drukarkami Impala 2 drugiej generacji

Modern Forms2017-05-12
medale na zamowieniemedale sportowetablice reklamowe

Park maszynowy Modern Forms powiększył się o kolejną, drugą już drukarkę UV swissQprint Impala 2 (drugiej generacji). Połączenie najnowocześniejszych urządzeń z autorską technologią teksturowania przestrzennego daje firmie niespotykane do tej pory na polskim rynku możliwości kolorowego zadruku powierzchni stalowych.

Drukarka UV Impala 2

Autorskie rozwiązania Modern Forms

Impala 2 stanowi idealny przykład konstrukcji modułowej, charakterystycznej dla produktów swissQprint. Maszyna została spersonalizowana i dostosowana do autorskiej technologii teksturowania przestrzennego (np. dodatkowe wyposażenie w primer). Ploter został wyposażony w osiem kanałów farbowych, obsługiwanych przez 16 głowic drukujących (CMYK, 4 białe, lakier oraz primer). Urządzenie posiada powierzchnię roboczą o wymiarach 2,5x2m. Co więcej, dzięki dzielonej powierzchni roboczej, drukarka może pracować dwustrefowo, co przyśpiesza wymianę materiałów i czas produkcji.

Nowe możliwości Modern Forms

Posiadanie dwóch takiej klasy maszyn to dla nas i dla naszych klientów gwarancja wykonania zlecenia na czas – mówi Marcin Bosek, CEO Modern Forms. Połączenie jakości maszyn swissQprint z naszą autorską technologią teksturowania przestrzennego oznacza przede wszystkim szybki, wysokojakościowy, kolorowy druk, m.in. na stali nierdzewnej.

Modern Forms specjalizuje się w produkcji medali, statuetek i trofeów. Dzięki opracowaniu rewolucyjnej technologii teksturowania przestrzennego firma jest w stanie wytwarzać wielotysięczne, personalizowane nakłady w bardzo krótkim czasie i wysokiej jakości. Jakości, która jest szczególnie istotna w branży, gdzie produkty stają się często osobistymi pamiątkami. Modern Forms jest pierwszą firmą w Polsce posiadającą w swoim parku maszynowym dwie nowoczesne drukarki swissQprint Impala 2 (drugiej generacji).

Drukarka UV

Drukarka Impala 2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz