Pierwsze półrocze 2019 roku w Modern Forms

Modern Forms2019-07-17
medale na zamowieniemedale sportowestatuetki na zamowieniestatuetki sportowe

Nie zatrzymujemy się, nie osiadamy na laurach. Każdy miesiąc jest dla nas nowym wyzwaniem, chcemy sięgać dalej i dać z siebie więcej. Jesteśmy dumni z każdego medalu, który opuścił nasz park maszynowy. Czujemy ogromną satysfakcję widząc nasze statuetki i szczęśliwe twarze wyróżnionych osób. Mamy ducha walki, tak jak wszyscy sportowcy.

Swoją kreatywność wyrażamy barwą, kształtem, formą. Jesteśmy nieszablonowi, tworzymy – nie odtwarzamy. Dowodem na to są liczby – zobaczcie nasze imponujące wyniki w pierwszym półroczu 2019 roku!

Zrealizowaliśmy aż 1089 zamówień dla niemal 1100 klientów

Obsłużyliśmy aż 1070 klientów, w tym ponad 600 to nasi stali partnerzy! Wysłaliśmy ponad 1300 paczek z medalami do 29 krajów – nasze produkty są znane nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Modern Forms, podsumowanie półrocza 2019, dane liczbowe, statystyki

Paczki z logo Modern Forms trafiły aż do 29 krajów nie tylko europejskich, ale i azjatyckich. Wiecie, że spływają do nas zamówienia z takich państw jak Oman, Niger czy Malta? Fakt, że sportowcy na całym świecie otrzymują nasze medale daje nam ogromną motywację do dalszej pracy.

Wysyłka Modern Forms do 29 krajów, podsumowanie półrocza 2019

Nasze medale i statuetki są na największych imprezach w Europie!

Duża impreza – duże zamówienie! Aż 10 000 medali wyprodukowaliśmy dla organizatora największego w Polsce biegu z przeszkodami. Zawody Survival Race to już stały punkt w kalendarzu miłośników ekstremalnego biegania, cieszące się z roku na rok coraz większą popularnością. Ta realizacja to dla nas powód do dumy, zwłaszcza że mamy przyjemność dostarczać medale na tą fantastyczną imprezę kolejny już raz!

Ogromną satysfakcję mamy również widząc nasze medale na tak wielkim, prestiżowym wydarzeniu jak Redbull Wings for Life – to międzynarodowy bieg charytatywny, z którego dochód przeznaczony jest na badania nad urazami rdzenia kręgowego. Specjalnie na polską edycję wyprodukowaliśmy aż 8200 medali. Imponujące, prawda?

Kolejna nasza duża realizacja to aż 2000 medali na zawody Eska Leds Run. To zlecenie jest szczególne nie tylko ze względu na wielkość, ale przede wszystkim na to, że medale są fluorescencyjne – świecą w ciemności! Idealnie wpisują się więc w charakter imprezy, czyli nocne bieganie.

Nie tylko medale produkujemy z rozmachem. Zrealizowaliśmy również zamówienie na 2200 otwieraczy dla Liougong i aż 2560 na francuską imprezę Indian Totem!

A jako ciekawostkę dodamy – czy wiecie, że to naszej produkcji statuetkę otrzymał Kamil Stoch za zwycięstwo w Pucharze Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem 2019?Jesteście ciekawi?

Medale na największe imprezy, podsumowanie półroczne 2019 Modern Forms

Nasza galeria realizacji wzbogaciła się o ponad 500 medali i otwieraczy

Nie tylko tworzymy, ale i inspirujemy – większość naszych realizacji trafia do największej w sieci bazy medali, otwieraczy i statuetek! Od stycznia dodaliśmy do niej aż 542 nowe produkty. Nasza galeria jest ogromna – to aż kilka tysięcy zdjęć produktów, z których każdy jest wyjątkowy, oryginalny i niepowtarzalny.

Medale wykonujemy w oparciu o nowoczesną technologię i na najnowocześniejszych maszynach, dzięki czemu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie zrobić nawet kilka tysięcy medali – każdy z innym napisem (np. imieniem i nazwiskiem każdego uczestnika danej imprezy).

Sprawdź sam i przekonaj się, jak wiele różnorodnych projektów zrealizowaliśmy http://socialhub.modernforms.pl/

Odnotowaliśmy bardzo mało reklamacji – około 1% zamówień

Dążymy do perfekcji, jednak – jak każdemu – zdarzają się nam potknięcia. W tym roku sukcesem jest dla nas jednak odsetek reklamacji! Z ponad 1000 zrealizowanych do tej pory zamówień jedynie około 10 klientów zgłosiło reklamację! Co więcej – klientom, których oczekiwań z różnych względów nie spełniliśmy, zawsze oferujemy satysfakcjonujące rozwiązania. Dzięki temu cieszymy się niesłabnącym zaufaniem i uznaniem organizatorów największych imprez w kraju i zagranicą.

Czy wiecie, że jeden z naszych stałych klientów, z którym współpracujemy od kilku lat, w 2017 roku zgłosił reklamację? Dzięki naszej natychmiastowej reakcji i szybkiej naprawie błędu nie zerwał z nami współpracy i co roku zamawia u nas medale na kolejne imprezy. Jesteście ciekawi, na jakie? Tak – na wspomniany wyżej Survival Race, dla którego w trzy lata po tym zdarzeniu zrealizowaliśmy jedno z największych naszych zamówień!

Ciągły rozwój to nasze drugie imię! Be real – be modern!

Analizując ostatnie 6 miesięcy sami często byliśmy pod wrażeniem! Liczby mówią same za siebie – jesteśmy ciągle krok przed konkurencją, to my wyznaczamy trendy i inspirujemy. Naszym klientom, tym stałym i nowym, dostarczamy zachwycające i nieszablonowe medale, oryginalne statuetki, otwieracze o zaskakujących formach.

Nasz park produkcyjny wyposażony jest w najnowocześniejsze maszyny (Waterjet, Kimla, Impala i wiele innych), nasz zespół jest doskonale przeszkolony i ma wysokie kwalifikacje.

Ciągle się doskonalimy – wdrażamy coraz nowsze technologie, kupujemy maszyny pozwalające nam sięgać po jeszcze więcej. Nie ma dla nas zamówień niemożliwych do realizacji.

  • Dla nas nie ma „trudnych” kształtów – mamy innowacyjną technologię cięcia strumieniem wody.
  • Tworzymy medale, statuetki i otwieracze teksturowane przestrzennie – z rewelacyjnym efektem 3D!
  • Łączymy różne materiały, bawimy się formą i kształtem – nasi projektanci są wyjątkowo kreatywni, a każdy produkt to małe dzieło sztuki.
  • Dbamy o środowisko – jedną z misji naszej firmy jest zrównoważony rozwój. Ogromną wagę przykładamy do segregacji odpadów, korzystamy z możliwości recyklingu, produkujemy tylko z bezpiecznych dla przyrody materiałów.
  • Jesteśmy polską firmą i jesteśmy z tego dumni! Korzystamy z materiałów polskiego pochodzenia, mamy stuprocentowe zaufanie do naszych rodzimych dostawców.

A jakie będzie kolejne 6 miesięcy w Modern Forms? Sami jesteśmy ciekawi! Bądźcie z nami!
https://www.facebook.com/modernforms.eu/
https://www.linkedin.com/company/modern-forms
https://pl.pinterest.com/modernforms0259/
https://www.instagram.com/modernforms.eu/

— V I D E O —