Pierwsze zamówienie na złote medale zrealizowane!

Modern Forms2018-01-03
medale na zamowienie

Tworzymy nietypowe projekty (cała nasza oferta jest unikatowa), ale i też oczekujemy ciekawych i niestandardowych zleceń. Lubimy, kiedy Klient nas zaskakuje. Ostatnio pojawiło się pierwsze zamówienie na złote medale. Nie olimpijskie, nawet nie sportowe, a dla najlepszych pracowników firmy Foodcare. Złota realizacja dla złotych pracowników. Cóż to była za burza pomysłów.

Luksusowe medale ze szczerego złota

Do tej pory realizowaliśmy zamówienia na medale w złotym kolorze, ale nigdy ze złota. Tym bardziej cieszymy się z takiego zamówienia. Luksusowe medale pamiątkowe zostały pokryte warstwą czystego, 24-karatowego, 100-procentowego złota. Na pozłacanych medalach dla pracowników został wykonany subtelny nadruk UV. Każdy element idealnie ze sobą współgra: ciemnoniebieska wstążka z żółtymi gwiazdami i złoty medal z ciemnoniebieskim nadrukiem tworzą świetny zestaw. Całość „ożywia” front wstążki w patriotycznych, wyrazistych barwach. Medale zyskały bardzo nowoczesną formę – prosty, minimalistyczny kształt, bez udziwnień. Zamknięte w stylowym, drewnianym pudełku.

 

Medal dla pracownika pozłacany

Medale pozłacane

Zobacz inne nasze realizacje medali, równie wyjątkowe, za które dostaliśmy moc gorących podziękowań i z których jesteśmy naprawdę dumni

Jeśli bardzo cenisz swoich pracowników. Uważasz, że zasłużyli na najwyższe uznanie. Doceń ich! Możesz to zrobić, zamawiając u nas nie tylko złote medale. Stworzymy tak oryginalny projekt i wykonamy go z taką precyzją, z różnych materiałów, że wyrazi Twoją wdzięczność w najlepszy sposób. Twój pracownik poczuje się nie tylko doceniony, ale przede wszystkim wyróżniony.

Zleć nam wyjątkowe medale dla pracowników https://modernforms.pl/sport/kontakt/

Nasze medale to wyjątkowe wyróżnienie, ale i oryginalna wizytówka firmy

Nasze medale dla pracowników cieszą się wśród Klientów bardzo dużą popularnością, bo to nie tylko nagrody, ale i oryginalne wizytówki firmy, jej znak rozpoznawalny, świetna reklama.

Klienci tak podsumowują potrzebę zamawiania u nas medali: „Medale na zamówienie, oryginalnie wykonane, pozwalają zidentyfikować firmę, odróżnić ją od innych, budują korzystny wizerunek marki i utrwalają renomę. Takie unikatowe medale głośno krzyczą: to jest firma na poziomie, ma swój wyrazisty, oryginalny styl, docenia pracowników/kontrahentów/partnerów biznesowych, nie idzie na łatwiznę, warto z nią podjąć współpracę”.

To prawda, wyobraź sobie, że dostajesz od profesjonalnej firmy zwykły, plastikowy medal. Co pomyślisz o tej firmie? A teraz wyobraź sobie, że profesjonalna firma wręcza Ci masywny metalowy medal 3D, z Twoim imieniem i nazwiskiem, specjalną dedykacją dla Ciebie. Widzisz różnicę.

Jeśli wolisz wręczyć swoim pracownikom lub partnerom biznesowym niebanalny medal zamiast zwykłego dyplomu, koniecznie zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie mnóstwo ciekawych projektów. Nasze pomysły rodzą się każdego dnia, coraz lepsze, nowsze. Być może jedna z tych perełek czeka na Ciebie. Napisz lub zadzwoń https://modernforms.pl/sport/kontakt/