Płaskie puchary sportowe – wygodne w transporcie

Modern Forms2017-10-19
statuetki na zamowieniestatuetki sportowe

Organizacja zawodów sportowych to nie lada wyzwanie. Trzeba zdobyć sponsorów, spełnić szereg wymogów bezpieczeństwa i regulacji prawnych. Organizatorzy muszą zadbać o odpowiednią promocję i oprawę imprezy. Niezwykle ważny jest pakiet startowy i przyznawane nagrody. Te ostatnie są szczególnie istotne z perspektywy zawodników. To właśnie z myślą o sportowcach powinny być wybierane trofea nie tylko efektowne wizualnie, lecz przede wszystkim praktyczne. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku zawodów międzynarodowych. Najwygodniejsze w transporcie będą poręczne puchary płaskie.

Płaski puchar najlepszy w transporcie

Największą zaletą naszego produktu jest to, że zajmuje mało miejsca. Jest cienki jak tablet czy laptop, dlatego można go włożyć nawet między ubrania. Płaski puchar może być bez problemu przewieziony w małym bagażu podręcznym, a nawet w zwykłej torbie na laptopa. Tę kwestię docenią zarówno sportowcy podróżujący samolotem, jak i transportem lądowym – wiadomo, że im mniej walizek do noszenia, tym podróż staje się wygodniejsza.


Płaskie puchary Modern Forms

Dowiedz się więcej o płaskich pucharach i zobacz nasze realizacje

Modern Forms stawia głównie na innowacyjne rozwiązania. Chcemy ciągle iść naprzód, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Efektem takiego działania są nasze płaskie puchary. Celem, jaki nam przyświecał podczas ich projektowania, było stworzenie produktu atrakcyjnego wizualnie, a zarazem funkcjonalnego.

By trofeum nie stało się problemem – ważne kwestie do przemyślenia

Wśród głównych kwestii do przemyślenia przy wyborze pucharów jest ich jakość wykonania, cena i aspekty wizualne. Jednak z punktu widzenia zawodników istotny jest również rozmiar i kształt.

Organizatorzy powinni wziąć pod uwagę fakt, że sportowcy przyjeżdżają na zawody z konkretnym bagażem, dlatego zdobycie kolejnego pucharu tradycyjnego może okazać się nie tylko kłopotliwe, lecz także w przypadku konieczności wykupienia dodatkowego bagażu – kosztowne. Organizatorzy zawodów powinni rozważyć te kwestie i wybrać takie puchary, które będą wyróżnieniem, a nie dodatkowym problemem dla zwycięzców.

Interesuje cię nasza oferta płaskich pucharów? Skontaktuj się z nami https://modernforms.pl/sport/kontakt/


Płaski puchar sportowy