Prezentacja oferty przed całą branżą sportową na targach SPORTBIZ EXPO

Modern Forms2018-03-21
medale na zamowieniemedale sportoweotwieracze na zamowieniestatuetki na zamowieniestatuetki sportowe

Integrujemy świat sportu i biznesu! To przewodnie hasło targów SPORTBIZ EXPO towarzyszy naszej firmie Modern Forms każdego dnia. Nasze medale, statuetki, puchary trafiają na małe i duże imprezy sportowe, ozdabiają gabloty zasłużonych i znanych sportowców, jak i tych, którzy dopiero zaczynają. Nie tylko produkujemy medale i statuetki sportowe, ale i wspieramy tego typu imprezy, jesteśmy sponsorami, kibicami, miłośnikami – kochamy sport.

Chętnie weźmiemy udział w wydarzeniu, które rozwija świadomość sportu w Polsce. Chętnie też pokażemy oryginalne medale i statuetki sportowe, z których jesteśmy naprawdę dumni.

Zanim zobaczysz je „na żywo” skuś się na przedsmak, przejdź do największej internetowej galerii, w której znajdziesz oryginalne medale i statuetki naszego autorstwa http://socialhub.modernforms.pl/

Zobacz też nasz najnowszy katalog 2018, który został nagrodzony brązowym medalem w konkursie CATALOGUE OF THE YEAR https://modernforms.pl/nasza-marka/katalog-produktow/

Targi SPORTBIZ EXPO – gdzie, kiedy, po co?

22 marca – Centrum Olimpijskie PKOI, Warszawa.

Polski Komitet Olimpijski PKOl
ul. Wybrzeże Gdyńskie 4
01-531 Warszawa

Targi SPORTBIZ EXPO to:

 • Doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty przed całą branżą sportową. W jednym miejscu sportowcy, kluby sportowe, organizacje, agencje marketingowe, sponsorzy sportu, przedstawiciele mediów.
 • Szansa na owocną komunikację pomiędzy przedstawicielami świata sportu i biznesu, współpracę, inspirującą wymianę doświadczeń.
 • Najlepszy sposób na budowę wizerunku marki oraz dotarcie do potencjalnych Klientów na rynku B2B i B2C.

Mamy zamiar wykorzystać tę szansę na 100 procent. Koniecznie odwiedź nasze stoisko, możemy Ci wiele zaoferować.

Modern Forms na targach SPORTBIZ EXPO – czym Cię zaskoczymy?

Medalami, statuetkami, pucharami, otwieraczami do butelek, ale UWAGA! zupełnie innymi niż do tej pory widziałeś:

 • Nowatorskie, nieszablonowe – bo tworzone na indywidualne zamówienie.
 • Dopieszczone w każdym szczególe, zaprojektowane przez kreatywnych grafików, którzy mają wyobraźnię i niesamowite pomysły.
 • Personalizowane, z dedykowanym nadrukiem, w każdym kolorze.
 • Od prostych kształtów po niezwykle oryginalne (geometryczne bryły przypominające rzeźby, medale puzzle, które można złożyć w jeden duży medal, statuetki i medale 3D).
 • Efektownie zdobione (medale z ażurowymi wycięciami, z kolorystycznie dopasowaną wstążką, tasiemką lub rzemykiem, statuetki z przestrzennymi nadrukiem, oryginalną tabliczką).
 • Wykonane z trwałych i bardzo eleganckich materiałów (ciekawie skomponowanych): stal, laminat grawerski, drewno krajowe i egzotyczne, materiały ekologiczne, szkło.
 • Trofea ręcznie obrabiane (rzemieślnicza precyzja i artyzm).
 • Płaskie puchary, które są odmienną „ciekawą” wersją standardowych pucharów.


Medale i statuetki sportowe Modern Forms

Modern Forms jako wystawca – gdzie nas znajdziesz

Będziemy czekać na Ciebie z najlepszymi medalami i statuetkami sportowymi przy stoisku nr 3. Z łatwością nas zlokalizujesz, dzięki poniższej wizualizacji.
Serdecznie zapraszamy.

Źródło: http://www.sportbizforum.com/pl/
http://www.sportbizforum.com/pl/sportbiz-expo