MF charytatywnie w dobie COVID-19
WALCZ I POMAGAJ Z MODERN FORMS #wspirajszpitale #chrońpracę
14 kwietnia 2020
Zwycięstwo na zaszczytnym miejscu – wieszaki i tablice na medale
10 czerwca 2020
Pokaż wszystkie

Razem w duchu sportu pomimo przeciwności – czas na wirtualne wydarzenia!

Z powodów ograniczeń związanych z globalną pandemią wszystkie planowane wydarzenia musiały zostać odwołane lub przesunięte na inny, odległy termin. Miłośnicy sportu stracili możliwość brania udziału w tym, co kochają i co jest ich pasją, a organizatorzy nie mogą zrealizować przedsięwzięć, w które włożyli trud, ciężką pracę i wiele serca. 

Tęskniąc za normalnością nie tracimy ducha, dlatego  wychodzimy do Was z propozycją, która pozwoli przetrwać ten trudny czas (również pod względem finansowym) i dostarczyć swoim fanom to, czego tak bardzo teraz potrzebują – rywalizacji, emocji i przeżyć.

Nagroda na bieg wirtualny na 10 mil
Medal na Higieniczny Bieg dla zdrowia psychicznego
Medal na wirtualne wydarzenie patriotyczne

Wirtualne wydarzenia – rozwiązanie problemów organizatorów i piękny gest dla miłośników sportu

Samorealizacja i rywalizacja, sprawdzanie swoich możliwości i pokonywanie własnych ograniczeń, a w końcu – radość z osiągniętego sukcesu i emocje towarzyszące otrzymaniu nagrody za wytrwałość i upór – organizując wirtualne wydarzenie dla uczestników Twoich imprez dasz im wszystko to, czego im teraz najbardziej brakuje!

Jak to zrobić? To proste – wystarczy, że stworzysz wydarzenie (np. korzystając z mediów społecznościowych lub własnego kanału, którym komunikujesz się ze swoją społecznością) i określisz challenge i zasady uczestnictwa (pamiętając o bezpieczeństwie!) – pomyśl, jak wielką radość i entuzjazm wzbudzi informacja o takiej inicjatywie.

Oprócz wulkanu pozytywnych emocji związanych z możliwością przeżycia zdrowej rywalizacji, dodatkową zachętą będą nagrody – medale, statuetki lub zestawy gadżetów, których wygląd będzie oddawał ducha wirtualnej imprezy. Zaprojektujemy je specjalnie dla Ciebie i według Twoich wytycznych. Dla uczestników będzie to coś więcej niż nagroda – pamiątka symbolizująca wspólnotę, odpowiedzialność, niezłomność i solidarność.

Oprócz medali i statuetek mamy dla Ciebie jeszcze jedną ciekawą propozycję – personalizowane (z dowolnym nadrukiem) maseczki sportowe. Dowiedz się więcej o naszych maseczkach i zobacz realizacje: Personalizowane maseczki sportowe »

Zestaw na wirualne wydarzenie Dowiedz się więcej o wirtualnym wydarzeniu MotyLOVE Dziewczyny »

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji: KONTAKT »

Potrzebujesz inspiracji? Zobacz zdjęcia z wirtualnych wydarzeń i emocje towarzyszące otrzymaniu medali.

#zostańwdomu, ale bądź z nami – jesteśmy razem pomimo ograniczeń

Wirtualne wydarzenie to świetny sposób na utrzymanie (i zacieśnienie) relacji miłośników sportu czy innych wydarzeń organizowanych dla wielu osób. Dzięki niemu dasz odczuć, że pomimo trudnej sytuacji nadal jesteśmy jednością – biegamy razem, choć osobno. To piękny wyraz społecznej integracji, zrozumienia wzajemnych potrzeb i bezinteresownej pomocy.

Podczas wirtualnych zawodów możesz przeprowadzić zbiórkę, która pomoże przetrwać ten trudny czas lub będzie formą akcji charytatywnej na określony cel. Twoja społeczność doskonale rozumie problemy, z jakimi borykają się obecnie organizatorzy zawodów sportowych, dlatego każdy chętnie uczestniczy w takiej formie rywalizacji, mając jednocześnie świadomość, że dokłada swoją cegiełkę w szczytnym celu i ważnej sprawie.

Wykonamy nagrody na wydarzenie wirtualne, które zapadnie w pamięć uczestnikom:

  • projekt w cenie zamówienia dowolnych produktów – medali, statuetek, otwieraczy, breloków lub zestawów, które będą oddawały charakter wydarzenia (dowolny nadruk, kształt, kolory) zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami,
  • szybko zrealizujemy zamówienie (od 5 do 7 dni roboczych + 2/4 dni dostawy) i dostarczymy Ci je w bezpieczny sposób,
  • dopasujemy się do Twojego budżetu – niezależnie od kwoty, którą dysponujesz, dostaniesz nagrody, które zachwycą uczestników Twojego wydarzenia.

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje i przekonaj się, że w galerii nie znajdziesz dwóch takich samych produktów. Zainspiruj się: odwiedź naszą galerię realizacji »

Jesteśmy polską firmą i produkujemy nagrody z komponentów od polskich dostawców – zamawiając u nas wspierasz rodzimą gospodarkę i rynek pracy.

Mamy nieograniczone możliwości – kreatywność naszego zespołu i nowoczesne technologie pozwalają nam tworzyć produkty o każdym kształcie. Dzięki nadrukowi UV czy cięciu laserowemu Twoje nagrody będą wielobarwne, przestrzenne i naprawdę oryginalne.Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić – skontaktuj się z nami ».