REFERENCJE


Marcin Richert

Stowarzyszenie Aktywni


 
To już 5 rok imprezy Grand Prix w biegach górskich Gdynia i 5 rok współpracy z firmą Modern Forms. Zawsze szybka i profesjonalna obsługa klienta. Jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się na grafikach i uważam że medale gatunkowo i jakościowo super wykonane. Oczywiście wszystko uzależnione od ceny za sztukę ale tu również można się dogadać. Bardzo polecam.

Paulina Ruta

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking


 
Najwyższa jakość, wspaniała współpraca, zawsze w kontakcie :) Uczestnicy wychwalają medale, a my jesteśmy szczęśliwi, bo największym szczęściem organizatora jest zadowolenie Uczestnika :) Załoga Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking poleca Modern Forms!!!

Magdalena Markuszewska

Biuro Promocji Powiatu Piaseczyńskiego


"Bieg udał się świetnie, mimo - 15 stopni i ekstremalnej pory (24.00) na starcie pojawiło się 101 uczestników. Medale bardzo się podobały (na tyle, że żaden mi nie został...)"

Dagmara Zielińska

Łódzki Okręgowy Związek Pływacki


"Współpraca z Modern Forms, to czysta przyjemność! Przepiękne medale i fantastyczne puchary. W imieniu Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego mówię: DZIĘKUJĘ!"

Magdalena Grabowska

Eska Rock


"Dziękujemy za wyjątkową statuetkę jubileuszową dla ulubionego radia :) Bardzo efektowna i profesjonalnie wykonana. Współpraca bezproblemowa. Polecamy!"

Małgorzata Władyko

GWKS Ajsedora


"Współpraca z Modern Forms, to czysta niezmiennie najwyższa jakość i kreatywne rozwiązania! Przepiękne medale i fantastyczne puchary. Dziękujemy w imieniu Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA"

Mariusz Ryżkowski

Nielsen Media Research


"Od trzech lat zamawiam i można powiedzieć, że w pewnym sensie współprojektuję medale i statuetki dla uczestników firmowej rywalizacji sportowej w naszej firmie. Muszę przyznać, że ta współpraca układa się bardzo pozytywnie. Otwartość na pomysły, cierpliwość, terminowość, miła współpraca, solidność, a do tego dostępne ceny sprawiają, że warto wybrać Modern Forms. Z perspektywy trzech lat mogę powiedzieć, że z roku na rok medale i statuetki Modern Forms mocno się rozwijają i są coraz ładniejsze, a firma poszerza wachlarz rozwiązań i jest w stanie realizować coraz to bardziej skomplikowane idee. Polecam."

Michał Tittinger

Podkarpacka Federacja Sportu


"Świetna współpraca. Jakość i projekty statuetek rewelacyjne. Statuetki przygotowane na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Zimowych "Podkarpackie 2018" podobają się wszystkim uczestnikom. Kolejne wspólne projekty już w trakcie realizacji :-) Gorąco polecam!"

Dawid Smolbik

Hwa-Rang Janów Podlaski


"Przesyłam trochę zdjęć z zawodów z medalami z Modern Forms. Jeszcze raz dziękujemy za super medale"

Karol Chwesiuk

GWKS AJSEDORA


"W imieniu Zarządu Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA chciałaby jeszcze raz podziękować za pomoc i Państwa wkład w organizację V Międzynarodowego Turniej w Gimnastyce Artystycznej WARSAW BABY CUP 2017 w tak ważnym aspekcie jak medale i trofea. Medale i statuetki zrobiły ogromne wrażenie"

Sławomir Kirkuć

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji


"Jestem w szoku, czegoś tak pięknego nie widziałem;) Dopiero się wydarzy, całe Bartoszyce pozazdroszczą tych medali :) Piękna robota ;)"

Maja Mańkowska

Nova


"Medale są i wszystkim bardzo się podobają :) Bardzo dziękujemy"

Krzysztof Wrzos

Krzysztof WRZOS


"Efekt końcowy doskonały. Bardzo dziękuję za miłą współpracę"

Agnieszka Stupkiewicz i Dawid Lewandowski

BRENTO sp. z o.o.


"Świetne medale! "

Anna Herba

Fundacja Kamili Skolimowskiej


"Świetne, kolorowe medale!"

Szymon Ito

Benefit Systems SA


"Potwierdzam – wszystko dotarło i jest ok"

Sławomir Kirkuć

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji


"MEGA MEDALE !!!!!" "Radość nie samowita. dzięki ;) Medale wręczał Burmistrz Miasta Bartoszyce, Dyrektor BOSiR i św. Mikołaj" Już jest głośno o tych medalach ;)" nie dziwię się, były cudowne, każdy z nauczycieli i burmistrz pytał się z jakiej firmy"

Zuzanna Forell

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu


"Medale są już u nas, jesteśmy naprawdę zadowoleni! Dziękuję za pomoc i współpracę i pozdrawiam serdecznie :) "

Kamila Kossowska

Urząd Gminy Dzierżoniów


"Bardzo dziękujemy, statuetka jest świetna, zamówienie zostało bardzo sprawnie zrealizowane."

Katarzyna Małanczyj-Blacharska

POLIAMID PLASTICS S.C.


"Statuetka, którą Państwo wykonali dla Firmy Legrand, spodobała się, a że nasz inny Klient również obchodzi Jubileusz w tym roku, proszę o projekt."

Jakub Pasikowski

Polski Związek Żeglarski


"W ostatnim czasie, korzystając z Państwa oferty, robiliśmy u Państwa medale na Mistrzostwa Polski. W wyniku pozytywnych doświadczeń, chcielibyśmy kontynuować współpracę z Państwa firmą. Na pewno świetne były wstążki w ostatnio dostarczonych do nas medalach, więc chcielibyśmy pozostać w podobnym klimacie."

Artur Matyszkiewicz


"Statuetki dotarły ... jak co roku – piękne ;-) Jak tylko za rok znów podejmę się organizacji, to na pewno nie omieszkam skorzystać"

Przemysław Morańda

P.W. Wenta Sp. z o.o.


"Przesyłka dotarła. Wszystko jest super i jesteśmy bardzo zadowoleni."

Aleksander Henrik Carendi

One World Market


"Dzisiaj dostalem medale. Dziękuję bardzo za szybki i profesjonalny service!"

Magdalena Mikołajczak

Polski Związek Firm Deweloperskich


"Jestem zadowolona z dotychczasowej współpracy i chciałabym Państwu zlecić kolejne zadanie na produkcję trzech statuetek."

Karinna Calin

AIESEC International


"Thank you so much. We have already received the trophies and I wanted to thank you for how fast the whole process has been."

Hartmut Hiltmann

IM-PRESS PROMOTIONS BERLIN


"Yesterday we got a reaction from our customer. He said the trophy is very well done, excellent printing, great colors… He is very pleased with the product."

Łukasz Mayer

Chod-Dróg TRI Team KLUB TRIATHLONOWY GOSTYŃ


"Dziękuje za współpracę zrealizowanie mojego zamówienia. Wyszło elegancko...!;)"

Adrianna Malinowska

Go-Swim


"Chciałabym wspomnieć, że korzystaliśmy już z Państwa usług i byliśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni, dlatego chcielibyśmy tę współpracę kontynuować."

Karol Chwiesiuk

Gimnastyczny Warszawski Klub Sportowy AJSEDORA


"W imieniu Zarządu Gimnastycznego Warszawskiego Klubu Sportowego AJSEDORA chciałbym bardzo podziękować za udzielone przez Państwa wsparcie w organizacji IV Międzynarodowego Turnieju w Gimnastyce Artystycznej WARSZAWSKA JESIEŃ 2016 w dniach 19-20 listopada 2016 r. W turnieju wzięło udział 180 zawodniczek z 21 klubów z 7 państw - Belgii, Białorusi, Litwy, Łotwy, Mołdawi, Polski, Rosji. Zaprojektowane i wykonane przez Państwa medale i statuetki zrobiły na wszystkich ogromne wrażenia. W załączeniu zdjęcia wykonane na zamówienie Klubu przez fotografa zawodów."

Przemysław Majchrowski

COBOR Stacja Doświadczalna


"Dziękuję serdecznie. Statuetka dotarła i cieszy oko"

Dowiedz się, dlaczego można na nas polegać


Coś poszło nie tak? Zawiedliśmy? Zgłoś do nas reklamacje – nie zostawimy Cię samego!