O nas

Biegi, pływanie, sztuki walki, kolarstwo, triathlon – wiele dyscyplin i jeden cel: wręczenie uczestnikom wydarzenia medali i statuetek, które nagrodzą ich trud i pozwolą zapamiętać smak zwycięstwa na dłużej. To nasza misja.

Jesteśmy polskim producentem nagród i upominków. Nasze produkty stanowią oprawę wydarzeń sportowych organizowanych na całym świecie, w tym mistrzostw ogólnopolskich, europejskich i światowych. Z radością wspieramy lokalne imprezy sportowe.

Doskonale znamy branżę eventów sportowych. Wiemy, z jakimi wyzwaniami się mierzy oraz, co jest konieczne, by w 100% wesprzeć Cię w organizacji Twojego wydarzenia. Gwarantujemy szybki czas realizacji zamówienia, natychmiastową reakcję w przypadku zmiany planów oraz wygodę, która da Ci spokój. Nie znasz ostatecznej liczby uczestników? Zamawiając w Modern Forms, masz możliwość domawiania kolejnych partii produktów, nawet tuż przed wydarzeniem.

W zespole Modern Forms są pasjonaci sportu i uczestnicy wydarzeń sportowych. Znamy te emocje, dlatego tworzenie nagród dla sportowców jest dla nas prawdziwą przyjemnością.