Stwórz zestaw nagród z charakterem

Modern Forms2020-10-02
medale na zamowienieotwieracze na zamowieniestatuetki na zamowienie

Organizujesz wydarzenie i zależy Ci na wyjątkowej oprawie, dopracowanej w każdym szczególe? Chcesz zaskoczyć uczestników wydarzenia, którym wręczysz nagrody lub upominki? Do każdego produktu, który u nas zamówisz, możemy zaproponować Ci nagrody lub gadżety, tworzące unikatowy zestaw dopasowany do Twojego wydarzenia. Zobacz nasze realizacje i zainspiruj się!   

Zestawiaj, jak Ci wygodnie

Zastanawiasz się, jakie produkty zestawić, żeby stworzyć spójny komplet, który zrobi wrażenie na uczestnikach wydarzenia? Zestawiaj dowolnie! Stworzymy dla Ciebie jedyne w swoim rodzaju zestawy nagród sportowych lub biznesowych z dowolnych produktów, które będą spójne pod względem graficznym, a przy tym dopasowane do charakteru Twojego wydarzenia i w 100% personalizowane. Wszystkie produkty w tej samej charakterystyce graficznej, zgodnej z indywidualnym projektem przygotowanym specjalnie dla Ciebie. 

Jakie przykładowe kategorie produktów możesz zestawiać? 

  • medale w formie puzzli,
  • medale + statuetki, 
  • medale + tablice na medale, 
  • medale + wieszaki na medale,
  • firmowe gadżety: breloki + otwieracze + magnesy + wpinki,
  • medale + tablice na wieszaki + breloki.  

To tylko wybrane kombinacje. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia! Jesteś ciekawy naszych realizacji zestawów? Spójrz poniżej:

Zestawy jedyne w swoim rodzaju

Zamawiasz zestaw? Spersonalizujemy Twoje nagrody lub gadżety, zarówno w zakresie kolorów, jak i kształtów. Możesz zestawiać produkty z kilku kategorii sportowych lub biznesowych, a przy tym w jednym zestawie łączyć różne kształty i dowolne odcienie z pełnej palety barw. 

Stworzymy dla Ciebie zestawy uwzględniające: 

  • różne dyscypliny sportowe,
  • typowy dla rywalizacji sportowej, podział na miejsca, w tym oznaczenia kolorami (złoty, srebrny, brązowy), 
  • personalizację imienną (na każdym medalu/statuetce znajdzie się imię i nazwisko uczestnika), 
  • logotypy – organizatora i/lub sponsora wydarzenia na różnych produktach wchodzących w skład jednego zestawu.

Medale… a nawet więcej!

Pamiętaj, że to szczegóły sprawiają, że oprawa Twojego wydarzenia biznesowego lub sportowego będzie zapadać w pamięć. Zamawiasz medale i szukasz rozwiązań, które będą odpowiadać najnowszym trendom? Wybierz zestaw medali z dodatkowymi nakładkami na medale na taśmie, który będzie tworzył spójną graficzną całość. 

Wygodnie i szybko – domawiaj tuż przed imprezą

Z doświadczenia wiemy, że liczba uczestników wydarzeń może zmienić się z dnia na dzień. Od zawsze naszym celem jest wsparcie branży eventowej. Nie tylko produkujemy unikatowe nagrody sportowe i biznesowe, ale również doskonalimy naszą ofertę, tak aby elastycznie odpowiadała na potrzeby naszych Klientów. Jak to wygląda w praktyce? Zamawiając u nas, masz możliwość domówienia ostatecznej liczby produktów nawet 5 dni przed imprezą, z gwarancją otrzymania przesyłki na czas. Dotyczy to również produktów zamawianych w zestawach. Dzięki temu zamawiasz dokładnie tyle, ile potrzebujesz. 

Zobacz naszą galerię zestawów! 

Masz pytanie dotyczące stworzenia zestawu personalizowanych nagród sportowych, biznesowych lub upominków firmowych? Czekamy na Twoją wiadomość!