Świetne medale na świetną imprezę – Terenowa Masakra

Modern Forms2016-06-21
medale na zamowieniemedale sportowestatuetki sportowe

Jaka jest granica ludzkiej wytrzymałości? Jak wiele możesz znieść i ile masz siły w swoich mięśniach? Czy miałbyś odwagę zmierzyć się z dziesiątkami przeszkód na trasie do mety? Z pewnością każdy, kto podejmie wyzwanie i weźmie udział w biegu z przeszkodami, próbując pokonać własne słabości i wysilić się do maksimum, aby tylko osiągnąć cel zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie.

Dla nas dużym wyzwaniem było zaprojektowanie medali dla uczestników imprezy sportowej Terenowa Masakra – wiedzieliśmy, że muszą być wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Podobnie jak wszyscy zawodnicy Terenowej Masakry tak i my stanęliśmy na wysokości zadania i odnieśliśmy sukces – wyprodukowane przez nas medale są niezwykle oryginalne, o nowoczesnym designie, niebanalnej formie i zachwycającym wyglądzie.


Nowoczesne medale na zawody Terenowa Masakra

Medale o nieregularnym kształcie na zamówienie

Medale dla uczestników Terenowej Masakry mają nieregularny kształt i zostały pomalowane proszkowo na czarny kolor. Widnieje na nich sylwetka biegacza, nazwa imprezy, data oraz dystans jaki został pokonany a całość prezentuje się niezwykle stylowo i nowocześnie.

Uczestnicy zawodów sportowych, zwłaszcza takich jak bieg z przeszkodami, zasługują na wyjątkowe wyróżnienia w związku z czym z największą starannością wykonaliśmy dla nich pamiątkowe medale – dzięki nim impreza na zawsze pozostanie w ich pamięci. Metalowe medale o oryginalnym, nieregularnym kształcie z czarną wstążką z nadrukiem nawiązują formą do charakteru imprezy i wyglądają naprawdę efektownie.

Stylowe medale na zamówienie na zawody sportowe

Dowiedz się więcej o MEDALACH NA ZAWODY SPORTOWE»

Spersonalizowane medale na imprezy sportowe

Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowych i niepowtarzalnych medali na imprezę sportową powinieneś koniecznie zapoznać się z naszą ofertą. Zajrzyj do GALERII», w której znajdziesz dziesiątki zdjęć przedstawiające wyprodukowane przez nas medale na różne zawody sportowe – o każdym kształcie, wyprodukowane z różnych materiałów i w różnych kolorach.

Medale dla sportowców i uczestników imprez sportowych:

  • spersonalizowane – nawiązujące do charakteru imprezy,
  • o każdym kształcie i dowolnej formie,
  • wykonane według twojego projektu lub propozycji naszego grafika,
  • z dowolnych materiałów (stal, pleksi, drewno, laminat),
  • z nadrukiem lub grawerem.

Chcesz poznać więcej szczegółów? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI» a nasi handlowcy przedstawią ci ofertę idealną do twoich oczekiwań.


Nowoczesne medale o oryginalnym kształcie dla uczestników Terenowej Masakry

 


Oryginalne medale na bieg z przeszkodami