Szklane arcydzieła – medale i statuetki od Modern Forms

Modern Forms2020-07-31
medale na zamowienie

Organizujesz wydarzenie i zależy Ci na wyjątkowej oprawie? Szukasz nagród sportowych lub biznesowych, które, ze względu na swój ekskluzywny charakter, zrobią wrażenie na obdarowanych osobach? Zapoznaj się z naszą ofertą medali oraz statuetek ze szkła. Zaskoczymy Cię oryginalnością projektu oraz precyzją jego wykonania. 

W Modern Forms wyznajemy prostą zasadę nowe wyzwanie to krok do przodu! To podejście towarzyszy nam podczas realizacji każdego zlecenia, które wychodzi poza schematy. Do takich projektów należą szklane medale i statuetki, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych nagród sportowych i biznesowych. Nasza innowacyjna technologia produkcji umożliwia stworzenie medalu i statuetki w praktycznie każdym, dowolnie zaprojektowanym kształcie – nie ograniczają nas gotowe wzory i szablony, tworzymy całość od początku do końca! 

Szklane nagrody z efektem WOW!

Dowolny kształt, maksymalna precyzja wykonania oraz pełna kolorystyka dzięki drukowi UV – to nasz sprawdzony przepis na medale i statuetki ze szkła, które cieszą się dużą popularnością ze względu na ich unikatowy charakter. Dodatkowym atutem naszych produktów jest możliwość łączenia szkła z innymi materiałami, np. drewnem, stalą czy granitem. Jesteś ciekawy efektu? Zobacz nasze realizacje: 

Medale i statuetki ze szkła – szczegóły techniczne 

Zastanawiasz się, jak wygląda produkcja nagród wykonanych ze szkła? Do naszych medali i statuetek wykorzystujemy szkło Float o grubości: 4 mm, 6 mm oraz 8 mm. Parametry techniczne, które nas obowiązują to:

  • minimalny wymiar elementów szklanych: 50 mm x 100 mm,
  • minimalna średnica medalu ze szkła: 80 mm,
  • minimalny wymiar otworów montażowych: 3 mm. 

Daj się porwać pierwszemu wrażeniu! 

Chcesz mieć pewność, że projekt będzie zgodny z Twoją wizją? Na podstawie dostarczonych materiałów i Twoich wskazówek przygotujemy projekt graficzny, który połączy Twoje oczekiwania oraz nasze szerokie możliwości technologiczne. Zależy Ci, żeby zobaczyć swoje medale lub statuetki w finalnej odsłonie? Zamów prototyp – przy zamówieniach powyżej 50 sztuk lub kwoty 2000 zł netto wykonamy go nieodpłatnie. Wszystko po to, żeby ostateczny efekt usatysfakcjonował Cię w 100%! 

Zobacz naszą galerię statuetek ze szkła!

Masz pytanie? Nasz zespół służy Ci radą – napisz do nas!