Unikatowe nagrody z logotypem Twojej firmy

Modern Forms2020-09-17
ciecie laserowestatuetki na zamowienie

Planujesz organizację wydarzenia i zależy Ci na nagrodach, które będą jedyne w swoim rodzaju? Pozwól nam zainspirować się tym, co wyróżnia Twoją firmę logotypem! Stworzymy dla Ciebie nagrody w kształcie Twojego logotypu lub umieścimy go na statuetce czy medalu. Wszystko w pełnej palecie barw. Zobacz nasze realizacje i zaskocz uczestników swojego wydarzenia nagrodami, jakich nie widzieli nigdy wcześniej! 

Pochwal się logotypem! 

Wyjątkowe wydarzenia zasługują na oprawę, która zrobi mocne wrażenie na uczestnikach. Właśnie dlatego nasi Klienci decydują się na nagrody inspirowane ich własnym logotypem. Co umożliwia nam stworzenie tak unikatowych nagród? Przede wszystkim nie ograniczają nas szablony. Dzięki temu zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie statuetki oraz medale w dowolnym kształcie tak oryginalnym jak logo Twojej firmy! Jeżeli zależy Ci na nagrodach, na których będzie widniał Twój logotyp, zadbamy o to, by całość była spójna, a logo odpowiednio wyeksponowane. Dodatkowo na nagrodach może znaleźć się logotyp sponsora Twojego wydarzenia w pełnym kolorze, co wyróżni je w szczególny sposób. Zobacz nasze medale i statuetki w oryginalnych kształtach:

Website: https://virtualchallenge.sk/
FB event: hhttps://www.facebook.com/events/3527914507222144/
FB page: https://www.facebook.com/virtualchallenge.sk/
Instagram: https://www.instagram.com/virtualchallenge.sk/

Potęguj wrażenia pełną paletą barw 

Logotyp to nie tylko oryginalny kształt, ale często wyjątkowa kombinacja barw. Od zawsze w naszej produkcji stawiamy na pełną kolorystykę w cenie. Stworzymy dla Ciebie nagrody w kolorze bez względu na materiał, z jakiego będą wykonane. Dodatkowo możemy wybierać z nieograniczonej gamy kolorów, co pozwala nam sięgać po różne odcienie i komponować całość w dowolny sposób. To szczególnie ważne w przypadku nagród z logotypami. Dzięki pełnej palecie barw i precyzji nadruku, z wykorzystaniem naszej autorskiej technologii teksturowania przestrzennego, masz gwarancję, że Twój znak firmowy będzie prezentował się na nagrodach doskonale! Również w przypadku nagród z nadrukowanym logotypem, pełna paleta jest w cenie. Jesteś ciekawy, jak wyglądają nasze medale pełne barw? Inspiruj się naszymi realizacjami: 

Jak opisać nasze nagrody jednym słowem? Są czymś więcej niż połączeniem dowolnego kształtu, pełnej kolorystyki i 100% precyzji ich wykonania. Nasze nagrody to EMOCJE, które towarzyszą uczestnikom wydarzeń! Zobacz dekorację zwycięzców 2020 Enea Gorzów FIM Speedway Grand Prix Round 3/4 i statuetki, które stworzyliśmy specjalnie na to wydarzenie:


Zobacz naszą galerię medali, które zachwycają kolorami!

Zainspiruj się naszymi realizacjami statuetek!

Masz pytanie? Chcesz zamówić nagrody ze swoim logotypem? Napisz do nas!