Unikatowe statuetki i medale – katalog Modern Forms 2017

Modern Forms2017-02-10

Chcesz wiedzieć, w czym tkwi sekret naszych statuetek i medali oraz na czym polega ich wyjątkowość, która sprawia, że są czymś więcej niż tylko zwykłym wyróżnieniem? Dowiedz się, co szykujemy dla ciebie w 2017 roku – zobacz nasz nowy katalog produktów!

Przygotowana przez nasz zespół oferta to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających klientów – ceniących profesjonalizm i nowoczesność, potrzebujących produktów unikatowych i wykonanych według ich wytycznych. Dzięki innowacyjnym technologiom, które wykorzystujemy w nowoczesnym parku maszynowym, nieograniczonej wyobraźni i kreatywności naszego zespołu możemy zaoferować unikatowe statuetki i medale, które wyróżniają się spośród innych.

Modern Forms 2017 medale, puchary, statuetki

 

Modern Forms 2017 – zobacz, co dla ciebie mamy!

Od początku istnienia firmy stawialiśmy na tworzenie nieszablonowych, oryginalnych produktów i innowacyjne rozwiązania. Realizacja naszych pasji i ciężka praca sprawiły, że możemy obecnie oferować  szeroki wybór statuetek i medali dla każdego klienta – od wyjątkowych i unikatowych na prestiżowe wydarzenia, poprzez klasyczne o eleganckiej formie po ekonomiczne.

W katalogu Modern Forms 2017 znajdziesz:

  • przegląd naszych realizacji, z których jesteśmy szczególnie dumni,
  • aktualną ofertę,
  • szczegółowe informacje o produktach – statuetkach, medalach, pucharach i zestawach.

Podobają ci się nasze realizacji – skontaktuj się z nami https://modernforms.pl/nasza-markakontakt/

Puchary bez granic - Katalog Modern Forms 2017