W stylu eko – medale i statuetki z materiałów recyklingowych

Modern Forms2020-06-22
aktualnosci

Wybór produktów ekologicznych to dzisiaj coś więcej niż chwilowy trend. Myśl proekologiczna, bardzo bliska Modern Forms, odbija się coraz większym echem w branży nagród sportowych i biznesowych. Nasze produkty wykonane z ekologicznych materiałów są bardzo popularne za granicą, zainteresowanie nimi rośnie również w Polsce. W związku z tym poszerzamy naszą ofertę o nowości w stylu eko. Zobaczcie sami!

Bądź eko wręcz statuetkę z płyty recyklingowej 

Modern Forms trzyma rękę na pulsie zmian na rynku polskim i zagranicznym w swojej branży, dlatego wprowadzenie produktów z materiałów ekologicznych było niezbędną nowością w naszej ofercie. Nasze pierwsze produkty wykorzystujące materiał ekologiczny to statuetki z płyty recyklingowej uzyskiwanej ze sprasowanych kartonowych opakowań. Tak powstałą płytę recyklingową łączymy z innymi materiałami całość personalizujemy i w pełni dostosowujemy do oczekiwań Klienta

 

Drugie życie tektury nowość od Modern Forms 

Naszym celem od zawsze jest odkrywanie i promowanie innowacyjnych rozwiązań. Tym razem jako jedyni w Polsce oferujemy medale i statuetki wykonywane z tektury. To nasz kolejny sposób na produkcję w zgodzie z myślą ekologiczną. Do naszych produktów używamy wysokiej jakości tektury introligatorskiej wykonanej w 100% z segregowanej makulatury. Pierwsze produkty wykonane z wykorzystaniem tektury trafiły już do naszych Klientów. 

Czym się charakteryzują nasze medale z materiałów recyklingowych? 

  • tekturą o grubości 3 mm,
  • tak jak w przypadku wszystkich medali, możliwością wycinania oryginalnych kształtów, 
  • zastosowaniem personalizacji (różne napisy, grafiki, imię i nazwisko na każdym medalu),
  • pełną paletą barw, 
  • kolorystycznie dobraną tasiemką lub wstążką. 

Kreatywność w parze z ekologią 

Zależy Ci na produkcie ekologicznym, ale chcesz jednocześnie zrobić wrażenie na osobach obdarowanych? Wykorzystanie materiałów ekologicznych daje nam nowe możliwości kreacji medali i statuetek. Interesujące faktury tych materiałów pozwolą nam zaskoczyć Cię nieoczywistymi połączeniami – w przypadku statuetki możemy zestawić różne materiały, np. tekturę z elementami drewna lub płytę recyklingową z pleksi.

Produkty ekologiczne na jaką okazję będą strzałem w dziesiątkę? 

Medale i statuetki wykonane z materiałów ekologicznych w szczególny sposób uświetnią konkursy i gale, których motywem przewodnim jest ekologia i bliskość z naturą. Sprawdzą się doskonale jako nagrody podczas wydarzeń sportowych,  promujących zdrowy tryb życia i rekreację na świeżym powietrzu. Mogą być trafionym upominkiem biznesowym w firmach, którym zależy na podkreślaniu postaw proekologicznych i zaangażowaniu w ważne sprawy społeczne. Bez względu na rodzaj Twojej uroczystości czy wydarzenia masz pewność, że zamówione u nas produkty ekologiczne będą wykonane z największą dbałością o każdy szczegół, a grafika, dzięki wykorzystaniu teksturowania przestrzennego, zrobi wrażenie, na jakim Ci zależy.  

Masz pytanie dotyczące medali i statuetek ekologicznych? Skontaktuj się z nami.

Zainspiruj się galerią statuetek z wykorzystaniem materiałów ekologicznych.

Zobacz naszą galerię medali wykonanych ze sklejki.