WALCZ I POMAGAJ Z MODERN FORMS #wspirajszpitale #chrońpracę

Modern Forms2020-04-14
aktualnosci

PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI ORAZ WSPIERAJ SZPITAL W STRZYŻOWIE I CHROŃ PRACĘ

W obliczu pandemii cały świat stanął przed wielkim wyzwaniem, z którym nikt z nas się dotąd nie mierzył. Wszystkie działania popularyzowane za pomocą hashtagów #zostańwdomu, #wspierajszpitale, #niekłammedyka oraz inne organizowane społecznie czy charytatywnie, to aktywności mające na celu dobro ogółu. Wierzymy, że każdy jednostkowy gest, każde zaangażowanie, razem mają wielkie znaczenie. Dlatego postanowiliśmy podjąć inicjatywę i wspólnie zorganizować lokalną akcję charytatywną. Z całego serca zachęcamy wszystkich do jej wsparcia.

DOŁĄCZ DO AKCJI »

 


 

Wraz z Towarzystwem na Rzecz Rehabilitacji Zdrowotnej im. Franciszka Chrapkiewicza-Chapeville’a w Strzyżowie, postanowiliśmy zorganizować akcję charytatywną na rzecz Szpitala Powiatowego w Strzyżowie oraz lokalnego rynku pracy. Stworzyliśmy serię nagród – cegiełek, z których zysk bezpośrednio przełoży się na wsparcie lokalnej społeczności.

 

Na co dzień zajmujemy się produkcją nagród na różnorodne wydarzenia sportowe i biznesowe w kraju i za granicą. Dziś, gdy wszystkie imprezy zostały wstrzymane, nie chcemy czekać bezczynnie. Pragniemy pomagać robiąc to, co potrafimy najlepiej. W obliczu bezprecedensowej sytuacji chcemy wykorzystać dostępne nam środki – naszą technologię oraz chęci i zapał pracowników. Zawsze byliśmy zwolennikami działania, a nie biernej obserwacji. Dla nas pomoc jest nie tylko wewnętrzną potrzebą, ale także priorytetem. Czujemy się odpowiedzialni za otaczający nas całokształt społeczno – ekonomiczny, więc postanowiliśmy podjąć się realizacji akcji: 

 

#wspierajszpitale

50% wartości każdej wpłaty zostanie przekazane na realizację zakupu najpotrzebniejszego zaopatrzenia dla Szpitala Powiatowego w Strzyżowie. Rada Towarzystwa na Rzecz Rehabilitacji Zdrowotnej im. Franciszka Chrapkiewicza-Chapeville’a w Strzyżowie w porozumieniu z dyrekcją szpitala zadba o uzupełnienie niezbędnego obecnie sprzętu i środków ochronnych.

 

#chrońpracę

Modern Forms to nie tylko 45 osób tworzących fantastyczny zgrany zespół. To również przyjaźnie biznesowe i partnerstwa, od początku skoncentrowane na rozwoju lokalnej gospodarki. Współpracujemy z wieloma regionalnymi firmami, dla których nasza przerwa w realizacji zamówień, to poważne zagrożenie. Dzisiejsza sytuacja gospodarcza pokazuje jak bardzo wszycy jestesmy połączeni i jak ważne jest teraz wzajeme wsparcie.

Decydując się na udział w akcji, drugie 50% przekazujesz na utrzymanie produkcji, miejsc pracy oraz współpracy na lokalnym rynku.

DOŁĄCZ DO AKCJI »

 

 

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Nasza akcja to dużo więcej, niż zwykły zakup nagród. Jest to nieocenione wsparcie dla naszej lokalnej społeczności, na którym skorzystać możemy wszyscy. Zachęcamy z całego serca i dziękujemy za każde zainteresowanie oraz za udział w przedsięwzięciu. 

Wierzymy, że działając lokalnie swoją postawą dajemy przykład i niesiemy dobro na skalę globalną.

 

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zespół Modern Forms oraz Towarzystwo na Rzecz Rehabilitacji Zdrowotnej im. Franciszka Chrapkiewicza-Chapeville’a

DOŁĄCZ DO AKCJI »