Wirtualne wydarzenia – zobacz nasze medale!

Modern Forms2020-07-08
aktualnosci

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele planów związanych z organizacją wydarzeń sportowych. Doskonałą alternatywą okazały się w tej sytuacji wydarzenia wirtualne. Dzięki nim miłośnicy aktywności fizycznej mogli podtrzymywać w sobie ducha sportowej rywalizacji. Zachętą do podejmowania kolejnych wyzwań, a jednocześnie namiastką normalności, były nagrody sportowe. Z dumą prezentujemy nasze realizacje! 

Różne dyscypliny jeden cel 

Podczas projektowania i produkcji medali na wydarzenia wirtualne towarzyszyło nam szczególne poczucie misji. Nasze medale nagradzały trud wzięcia udziału w wydarzeniu sportowym, które wymagało od uczestników jeszcze więcej samozaparcia i motywacji, a jednocześnie pozwalało przetrwać trudny czas związany z pandemią. W naszej galerii realizacji medali na wydarzenia wirtualne zwraca uwagę duża różnorodność dyscyplin medale od Modern Forms trafiły m.in. do: biegaczy, rowerzystów czy miłośników nordic walking. W przypadku każdego projektu naszym podstawowym założeniem było dopasowanie medali do charakteru imprezy i pozytywne zaskoczenie obdarowanych nimi uczestników! 

Nieograniczone możliwości barw i kształtów  

Przystępując do realizacji pierwszych projektów medali na wydarzenia wirtualne, wiedzieliśmy jedno tak jak wszystkie nasze produkty, muszą robić wrażenie! Pełna personalizacja, nietypowe kształty, 100% wykorzystanie palety barw i precyzja w każdym calu, dzięki nowoczesnej technologii teksturowania przestrzennego, zagwarantowały nam efekt, którym zachwycaliśmy zarówno organizatorów wydarzeń, jak i samych uczestników.   

Sytuacja się zmienia, ale my działamy dalej na jeszcze większych obrotach.  Organizujesz wydarzenie wirtualne lub stacjonarne? Wykonamy nagrody sportowe dopasowane do charakteru Twojej imprezy, gwarantując Ci: 

  • ekspresową realizację zamówienia (od 5 do 7 dni roboczych + 2/4 dni dostawy),
  • możliwość domówienia medali po ustaleniu ostatecznej liczby uczestników, 
  • dopasowanie do Twojego budżetu. 

Szukasz inspiracji? Zobacz naszą galerię!

Masz pytanie? Czekamy na Twoją wiadomość