Wpinki patriotyczne jako prezent do każdego listopadowego zamówienia – świętujmy razem niepodległość!

Modern Forms2019-10-10

W listopadzie obchodzimy jedno z najważniejszych świąt narodowych. Z racji tego, że jesteśmy polskim producentem i uważamy to za powód do dumy, chcemy w sposób szczególny uczcić 101 rocznicę odzyskania niepodległości. Postanowiliśmy w tegoroczne obchody 11 listopada włączyć naszych Klientów i dać im możliwość wyrażenia swojej wdzięczności za wolność narodu w inny sposób. Dlatego do każdego listopadowego zamówienia dołączymy prezent – wpinki patriotyczne z wizerunkiem Orła Białego.

Przypinki patriotyczne to piękny symbol polskości, który można mieć zawsze przy sobie, nie tylko w listopadzie, ale przez cały rok. To detale, które mają ogromne znaczenie – podkreślają szacunek do ojczyzny i bohaterów walczących o wolną Polskę.

Jeśli złożysz u nas zamówienie na medale, statuetki, bądź otwieracze i zostanie ono wysłane w listopadzie w paczce znajdziesz 2 eleganckie wpinki patriotyczne całkowicie za darmo. To drobny, ale wyjątkowy i elegancki upominek dla naszych Klientów, którzy zaufali polskiemu producentowi. Zachęcamy do składania zamówień na medale, statuetki i inne produkty, które nagrodzonym pozwolą zachować pamięć o wydarzeniach na dłużej.

Nagrody i wyróżnienia patriotyczne – budujmy razem tożsamość narodową

Celebrowanie świąt narodowych coraz częściej przybiera nowe formy – to już nie tylko tradycyjne obchody, ale zawody sportowe, koncerty, projekcje filmów, warsztaty czy konkursy. Świętowanie zyskało inny wymiar. Stało się pretekstem do zwiększania świadomości dotyczącej ważnych wydarzeń, budowania postaw patriotycznych i integracji społeczeństwa.

W Modern Forms produkujemy medale i statuetki na uroczystości związane z obchodami świąt państwowych m.in: 3 Maja, Dzień Flagi Narodowej, Święto Niepodległości, Święto Wojska Polskiego, Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego. Tworzymy także nagrody na biegi patriotyczne, które są licznie organizowane w ostatnich latach w naszym kraju.

Jesteśmy dumni z tego, że w Polsce tworzymy coś wyjątkowego!

Modern Forms to polska firma, z siedzibą w małej miejscowości na Podkarpaciu. Tutaj też realizujemy całą produkcję. Dużą wagę przykładamy do tego, by w procesie produkcji używać komponentów tylko od polskich producentów. Wszystkie materiały wykorzystywane do tworzenia medali, statuetek i pozostałych produktów sprowadzamy od krajowych dostawców. Wspieramy lokalną gospodarkę i rynek pracy – nasz zespół liczy kilkadziesiąt osób i ciągle się powiększa. Angażujemy się w lokalne wydarzenia, promujemy i wspieramy polskie inicjatywy – jesteśmy m.in. członkiem Sektora 6. Zamawiając nagrody i wyróżnienia w MF masz pewność zakupu polskiego produktu najwyższej jakości – polskiej jakości.