Wyjątkowe medale ze stali na regaty Volvo Gdynia Sailing Days

Modern Forms2016-09-12
medale na zamowieniemedale sportowe

Wspaniałe 10 dni pełnych emocji regat, setki pasjonatów żeglarstwa i niepowtarzalna atmosfera – kolejny już raz odbyła się wyjątkowa impreza morska Volvo Gdynia Sailing Days, na którą wyprodukowaliśmy 600 niepowtarzalnych, spersonalizowanych medali sportowych.

Volvo Gdynia Sailing Days to niezwykle prestiżowa impreza żeglarska, która organizowana jest od 2000 roku. Organizatorzy spotkania Gdyńskie Centrum Sportu podkreślają, że jego celem jest propagowanie żeglarstwa, zarażanie pasją i miłością do pływania, kształtowanie świadomości młodych ludzi i przekazywanie im wartości, a także wspaniała zabawa w gronie pasjonatów. Te zawody to nie pojedyncze regaty a festiwal sportowy, mający pokazać całe spektrum możliwości, jakie daje żeglarstwo.

Spersonalizowane medale ze stali

Zamówienie organizatorów regat na medale sportowe przyjęliśmy z wielką przyjemnością. Ich kształt i forma to wynik pracy naszego grafika, który dołożył wszelkich starań, by idealnie nawiązywały do charakteru imprezy. Niebanalny projekt medali został zaakceptowany, a my z entuzjazmem przystąpiliśmy do produkcji.

Medal dla żeglarza wykonany jest ze stali szczotkowanej, o grubości  ponad 4 mm. Został na nim umieszczony dodatkowy element wykonany ze sklejki z wygrawerowaną łódką przypominającą papierową żaglówkę, co nadaje całości niebanalny i oryginalny wygląd.Wyjątkowe medale na imprezy żeglarskie

Regaty to wyjątkowe zawody, podczas których uczestnicy muszą wykazać się umiejętnościami, siłą (zarówno ducha, jak i mięśni) i wytrwałością. Za samo podjęcie wyzwania i start w zawodach żeglarskich należą się nie tylko wyrazy uznania i gratulacje, ale i coś, co będzie stanowiło pamiątkę do końca życia i powód do dumy. Nic bardziej nie ucieszy żeglarza jak piękny medal, który przez wiele lat będzie przypominał mu o zapachu morskiej bryzy, orzeźwiającego wiatru i promieni słońca, które towarzyszyły mu podczas zmagań.

Zobacz galerię MEDALI SPORTOWYCH»

Medale żeglarstwo

Medale dla żeglarzy mogą mieć dowolny kształt i kolor. Od wielu lat wykonujemy medale na zawody sportowe z różnych materiałów, o każdej formie i w pełni spersonalizowane. Po konsultacji z klientem nasz grafik wykonuje projekt, który po akceptacji zamawiającego trafia do specjalistów z parku maszynowego i jest wcielany w życie.

Produkujemy wyjątkowe medale żeglarskie:

  • z różnych materiałów (drewno ręcznie obrabiane, drewno egzotyczne, stal nierdzewna, aluminium, szkło, pleksi, laminat, kompozyty czy kruszce),
  • według naszego projektu lub przedstawionego przez klienta,
  • z dowolnym napisem, grawerem czy obrazkiem,
  • o każdym kształcie i nawet najbardziej nietypowej formie.

Specjalizujemy się w produkcji medali i statuetek sportowych, okolicznościowych i pamiątkowych – zobacz galerię naszych realizacji i zainspiruj się!

Podobają ci się efekty naszej pracy? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»

Sprawdź też STATUETKI I TROFEA SPORTOWE»

 

Medale sportowe regaty Volvo Gdynia Sailing Days
Źródło: Gdyńskie Centrum Sportu

 

Medale na regaty Volvo w Gdyni

Źródło: Gdyńskie Centrum Sportu

 

Medale na Regaty Volvo w Gdyni

Źródło: Gdyńskie Centrum Sportu

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz