WYJĄTKOWE STATUETKI NA ZAWODY BIEGOWE W BEŁCHATOWIE

Modern Forms2016-06-21

Z nieukrywaną dumą możemy zaprezentować wyjątkowe statuetki, które trafiły w ręce zwycięzców zawodów Gminna ZaDyszka, które kolejny już raz odbyły się w Bełchatowie i przyciągnęły tłumy mieszkańców, miłośników sportu i aktywnego stylu życia.

Dobrze zorganizowane zawody sportowe stanowią stały element życia miasta i są nie lada atrakcją dla lokalnej społeczności, w związku z czym organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. I tak się stało – pozytywne emocje z tej imprezy biegowej na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników – zarówno tych aktywnych, biorących udział w biegu jak i u bardzo licznie zgromadzonych kibiców.

Zobacz naszą galerię STATUETEK NA ZAWODY SPORTOWE»

Zwycięzcy biegu ZaDyszka otrzymali wyjątkowe wyróżnienia – piękne, niepowtarzalne statuetki, wykonane z największą starannością i precyzją. Na zawody w Bełchatowie wyprodukowaliśmy w sumie 43 oryginalne statuetki – osobne dla kobiet i dla mężczyzn.

STATUETKI DLA BIEGACZY Z DREWNA I PLEKSI

Wyjątkowe statuetki na drewnianej podstawie z elementem z laminatu grawerskiego w kolorze odpowiadającym zajętemu miejscu – złotym, brązowym lub srebrnym w kształcie kobiety lub mężczyzny. Statuetki prezentują się niezwykle stylowo, zostały wykonane z największą starannością i troską o szczegóły, dzięki czemu zachwycają swoim wyglądem.

Dla uczestników zawodów w Bełchatowie wyprodukowaliśmy również oryginalne statuetki z tabliczką z laminatu grawerskiego i sylwetką biegacza z czerwonej i niebieskiej pleksi. Na tabliczce umieszczony został napis z informacją o zajętym miejscu, data oraz logo organizatora.

Jeśli chcesz zamówić wyjątkowe statuetki na organizowane przez ciebie zawody czy imprezę sportową – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»


Spersonalizowane statuetki dla biegaczy na zamówienie


Statuetkina drewnianej podstawie na zamówienie


Statuetki dla zawodników Gminna ZaDyszka w Bełchatowie


Spersonalizowane statuetki z pleksi dla biegaczy


Statuetki na drewnianej podstawie dla biegaczy