Zestawy nagród, które budują prestiż i wzbudzają emocje

Modern Forms2019-11-12
aktualnoscimedale na zamowieniestatuetki na zamowienie

Modern Forms to firma, w której pasja do jakości, innowacji i designu spotyka się pracą. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu oraz wykorzystaniu innowacyjnej, autorskiej technologii staliśmy się jednym z największych producentów nagród na wydarzenia biznesowe i sportowe nie tylko w kraju, ale w Europie. Zobacz nasze realizacje »

Naszą ofertę zawsze dopasowujemy do potrzeb firm, instytucji i organizatorów wydarzeń, którzy powierzają w nasze ręce projekt i produkcję niepowtarzalnych nagród. W odpowiedzi na Wasze pytania stworzyliśmy specjalną ofertę: zestawy spójnych ze sobą medali, statuetek, otwieraczy, breloków czy pinsów. 

Zestawy nagród – co możesz zyskać?

  • Masz pewność, że Twój zestaw nagród będzie wyprodukowany na czas. Co więcej, jeśli przed wydarzeniem zwiększy się liczba uczestników, u nas zawsze możesz domówić kolejne partie medali czy otwieraczy. Nie wiesz na czym polega domówienie? Poznaj więcej szczegółów.
  • Nasz zespół doradców i utalentowanych projektantów zaprojektuje dla Ciebie zestaw spójnych ze sobą nagród – dokładnie takich, jakich potrzebujesz. Możesz dowolnie komponować swój zestaw, my zadbamy o design i jakość.
  • Oszczędzasz czas i pieniądze, jednorazowo zamawiając komplet nagród i upominków dla zwycięzców, uczestników, sponsorów, organizatorów czy wolontariuszy.
  • Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nagród na wydarzenie biznesowe czy imprezę sportową, u nas, dzięki zaawansowanej personalizacji i unikatowym projektom zawsze dostaniesz to, czego potrzebujesz

Potrzebujesz wyjątkowych zestawów nagród? Skontaktuj się z nami.

Zestawy nagród sportowych – dla wszystkich dyscyplin

Jesteśmy grupą pasjonatów sportu, rywalizacji i zdrowego życia, która ma szczęście produkować medale i statuetki na największe wydarzenia sportowe nie tylko w kraju, ale i na świecie. Poza tym wcielamy się w rolę organizatorów, partnerów i uczestników zawodów sportowych, dlatego wiemy, z jakimi wyzwaniami przyjdzie nam się zmierzyć. 

Dzięki szerokiej ofercie oraz zaawansowanej personalizacji stworzymy dla Ciebie zestawy nagród dla różnych kategorii i na wszystkie okazje. Nie zapominaj o kibicach: nasze pinsy, otwieracze czy breloki to nie tylko pamiątka, ale także świetny nośnik reklamowy (np. dla Twoich sponsorów). 

Dowiedz się więcej o naszej ofercie nagród sportowych: www.sport.modernforms.pl

Ekskluzywne zestawy nagród biznesowych jako wyraz uznania

Wydarzenia biznesowe, niezależnie od swojej skali, wymagają odpowiedniej oprawy. Nasze nagrody uświetniają gale, jubileusze, imprezy firmowe, wydarzenia kulturalne i konferencje na całym świecie. Przez lata naszej jakości zaufało wiele firm i korporacji, dlatego mamy duże doświadczenie w tworzeniu nagród spójnych zarówno z Twoją marką, jak i samym wydarzeniem. Wyróżniamy się designem oraz wysoką jakością wykonania, o czym najlepiej świadczą opinie naszych Klientów. Sprawdź referencje od firm i instytucji, które nam zaufały »

W ofercie znajdziesz także drobne upominki, takie jak breloki, magnesy czy otwieracze, które pomogą wzmocnić wizerunek marki. Spójne identyfikatory i wpinki będę eleganckim dodatkiem do identyfikacji wizualnej Twojego wydarzenia.

Sprawdź naszą ofertę nagród biznesowych: www.biznes.modernforms.pl