oferta pracy - grafik komputerowy
OFERTA PRACY – GRAFIK KOMPUTEROWY
24 października 2019
Spotkaj się z nami na największych europejskich targach branżowych
14 listopada 2019
Pokaż wszystkie

Zestawy nagród, które budują prestiż i wzbudzają emocje

Zestaw nagród - otwieracz, brelok, przypinki

Zestaw nagród dla Stali Rzeszów - otwieracz, brelok, przypinki

Modern Forms to firma, która daje Ci gwarancję kompleksowej obsługi. Nowoczesna technologia oraz zaangażowany zespół sprawia, że naszą ofertę jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb organizatorów wydarzeń sportowych, ale także instytucji i firm. Co nas wyróżnia? Spójne wizualnie zestawy naszych produktów.

Dajemy Ci praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia kompletów nagród. Wybierz produkty, które najlepiej pasują do Twojej imprezy, przekaż nam swój pomysł, a my zajmiemy się resztą. Stworzymy nagrody, które idealnie oddadzą ducha wydarzenia i zwrócą uwagę designem.

Skorzystaj z promocji świątecznej w Modern Forms

Zamawiając w grudniu dowolny zestaw nagród dostaniesz od nas atrakcyjny rabat! Jeśli do medali i statuetek zamówisz dodatkowo breloki, pinsy, magnesy lub identyfikatory dla uczestników swojej imprezy, przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę. Dzięki niej będziesz miał zestaw nagród w promocyjnej, niższej cenie.

Zobacz nasze przykładowe realizacje:

Zamów zestaw nagród w grudniu i skorzystaj z promocji:  https://produkcjamedali.pl/kontakt/

Zestawy nagród na imprezy sportowe – medale, statuetki, otwieracze, przypinki

Chyba nikt nie wyobraża sobie zawodów sportowych bez medali i statuetek. Nagrody sportowe są uhonorowaniem wysiłku uczestników, motywacją do podejmowania kolejnych wyzwań, wyrazem uznania za osiągnięcia i trud włożony w pracę nad samym sobą. Dzięki naszym zestawom sprawisz, że Twoja impreza zostanie zapamiętana i stanie się szczególnym wydarzeniem w kalendarzu zawodów sportowych.

Dlaczego warto zamówić zestaw nagród sportowych?

  • Otrzymujesz dokładnie taki komplet nagród, jaki jest Ci potrzebny. Statuetki, medale czy pinsy oddadzą ducha wydarzenia, będą znakiem charakterystycznym Twojej imprezy. To dzięki nim uczestnicy zapamiętają niepowtarzalną atmosferę i będą czekali na kolejne edycje.
  • Twoje nagrody staną się obiektem pożądania, dzięki czemu zwiększysz popularność swojej imprezy i stanie się o niej głośno. Zawodnicy będą dodatkowo zmotywowani do wzięcia udziału w zawodach poprzez nietuzinkowy medal, oryginalny otwieracz czy designerską statuetkę.
  • Oferujemy oryginalne nagrody, wyróżniające się jakością, którą docenią uczestnicy. Będąc polskim producentem czujemy się zobowiązani do utrzymywania jak najwyższych standardów.
  • Oszczędzasz czas, masz pewność że nagrody dostarczymy w odpowiednim terminie. Jeśli zwiększy się liczba uczestników – w każdej chwili możesz domówić dowolną ilość nagród, dzięki czemu każdy zostanie nagrodzony.

Potrzebujesz zestaw nagród? Skontaktuj się z nami: https://produkcjamedali.pl/kontakt/