oferta pracy - grafik komputerowy
OFERTA PRACY – GRAFIK KOMPUTEROWY
24 października 2019
Spotkaj się z nami na największych europejskich targach branżowych
14 listopada 2019
Pokaż wszystkie

Zestawy nagród, które budują prestiż i wzbudzają emocje

Modern Forms to firma, która daje Ci gwarancję kompleksowej obsługi. Nowoczesna technologia oraz zaangażowany zespół sprawia, że naszą ofertę jesteśmy w stanie dopasować do potrzeb organizatorów wydarzeń sportowych, ale także instytucji i firm. Co nas wyróżnia? Spójne wizualnie zestawy naszych produktów.

Zestawy nagród dla każdej dyscypliny sportowej

Organizujesz imprezą sportową i chcesz w wyjątkowy sposób nagrodzić trud zawodników i zachęcić ich do udziału w kolejnych edycjach? Nasza oferta to produkty wzajemnie uzupełniające się. Zamówisz u nas zestawy medali i statuetek dedykowane do kategorii wiekowej, czy zajętego miejsca, ale także drobne upominki. Pinsy, otwieracze, czy breloki to wspaniała pamiątka nie tylko dla zawodników, ale także dla kibicujących.

Dowiedz się więcej o ofercie nagród sportowych: www.sport.modernforms.pl

Ekskluzywne zestawy nagród jako wyraz uznania

Wydarzenia biznesowe wymagają wyjątkowej oprawy. Nasze nagrody wspaniale uświetnią uroczyste gale, imprezy firmowe, jubileusze, wydarzenia kulturalne, czy konferencje. Dzięki doświadczeniu współpracy z wieloma firmami i korporacjami wiemy, jak stworzyć nagrody spójne z Twoją marką i z wydarzeniem. Nasze medale i statuetki biznesowe wyróżniają się designem oraz wysoką jakością wykonania, więc mogą być doskonałym sposobem docenienia obdarowanych. Natomiast drobne upominki takie jak breloki, magnesy, czy otwieracze pomogą Ci wzmocnić wizerunek marki, a identyfikatory i wpinki mogą być eleganckim dopełnieniem identyfikacji wizualnej Twojego wydarzenia. 

Dowiedz się więcej o ofercie nagród biznesowych: www.biznes.modernforms.pl

Zestawy nagród – co możesz zyskać?

Dajemy Ci praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia kompletów nagród. Wybierz produkty, które najlepiej pasują do Twojej imprezy, a my stworzymy zestawy, które idealnie oddadzą ducha wydarzenia i zwrócą uwagę niepowtarzalnym designem.

Poznaj korzyści wynikające z zamawiania zestawów:

  • Otrzymujesz dokładnie taki komplet nagród, jaki jest Ci potrzebny. Statuetki, medale czy pinsy oddadzą ducha wydarzenia, będą znakiem charakterystycznym Twojej imprezy. To dzięki nim uczestnicy zapamiętają niepowtarzalną atmosferę i będą czekali na kolejne edycje.
  • Twoje nagrody staną się obiektem pożądania, dzięki czemu zwiększysz popularność swojej imprezy i stanie się o niej głośno. Zawodnicy będą dodatkowo zmotywowani do wzięcia udziału w zawodach poprzez nietuzinkowy medal, oryginalny otwieracz czy designerską statuetkę.
  • Oferujemy oryginalne nagrody, wyróżniające się jakością, którą docenią uczestnicy. Będąc polskim producentem czujemy się zobowiązani do utrzymywania jak najwyższych standardów.
  • Masz pewność że nagrody dostarczymy w odpowiednim terminie. Jeśli zwiększy się liczba uczestników – w każdej chwili możesz domówić dowolną ilość nagród, dzięki czemu każdy zostanie nagrodzony. Nie wiesz na czym polega domówienie? Poznaj więcej szczegółów.
  • Oszczędzasz czas, zamawiając pełen komplet nagród dla uczestników, sponsorów, czy kibiców w ramach jednego zamówienia.

Potrzebujesz wyjątkowych zestawów nagród? Skontaktuj się z nami.