Zwycięstwo na zaszczytnym miejscu – wieszaki i tablice na medale

Modern Forms2020-06-10
nadruk na stalitablice reklamowe

Organizujesz wydarzenie sportowe i zależy Ci na jeszcze większym zmotywowaniu uczestników? Chcesz wzmocnić w nich ducha sportowej rywalizacji i jednocześnie sprawić, żeby satysfakcja z osiągniętego celu trwała dłużej? Postaw na wieszaki lub tablice z magnesami, na których uczestnicy będą mogli wyeksponować swoje osobiste zwycięstwa i codziennie wracać do nich myślami!

Emocje związane z organizowanym przez Ciebie wydarzeniem utrwalają się za każdym razem, gdy uczestnik z dumą spogląda na zdobyte przez siebie medale. Jak wzmocnić to pozytywne wrażenie? Zachęć uczestników, żeby, zamiast chować medale w szufladzie, znaleźli dla nich reprezentacyjne miejsce na swojej ścianie! Naszą propozycją są wieszaki i tablice magnetyczne na medale, które – dzięki zgodności z indywidualnym projektem graficznym medali oraz statuetek – będą tworzyć spójną całość oraz przypominać uczestnikom każdego dnia o satysfakcji z wzięcia udziału w wydarzeniu.

 

Jak wykorzystać wieszaki i tablice przy organizacji wydarzenia?

Zarówno wieszaki, jak tablice na medale możesz wykorzystać jako dużą dawkę dodatkowej motywacji dla uczestników swojego wydarzenia. Interesującym pomysłem jest wręczanie tablicy na medale uczestnikom, którzy wezmą udział w cyklu wydarzeń. Wyjątkowa tablica z kompletem medali będzie przypominać im o włożonym trudzie i radości z osiągniętego celu. Wieszaki i tablice na medale możesz przekazywać uczestnikom w formie prezentu lub proponować jako dodatkową, odpłatną opcję.

Wieszaki i tablice dopasowane do Twojego wydarzenia

Nieregularne kształty, pełna paleta barw i wykorzystanie dobrej jakości stali – to połączenie, które, przy indywidualnym projekcie graficznym, daje nieograniczone możliwości kreacji. Podobnie jak w przypadku tworzenia medali i statuetek, korzystamy z najnowocześniejszych technologii, m.in. teksturowania przestrzennego, dzięki któremu najmniejsze detale wieszaka lub tablicy będą wykonane z największą precyzją. Zaskoczymy Cię kreatywnym nawiązaniem do charakteru Twojego wydarzenia oraz pomysłowymi rozwiązaniami, np. tablicą z magnesami, na której można układać medale w formie puzzli. W pełni personalizowany wieszak lub tablica na medale będzie dla uczestników Twojego wydarzenia okazją do tego, by chwalić się swoimi sukcesami i motywować się do dalszych wyzwań.

Dlaczego warto współpracować z Modern Forms przy organizacji wydarzeń?

Naszą misją od zawsze jest pełne wsparcie branży eventowej. Robimy wszystko, by ułatwić organizatorom dopięcie na ostatni guzik ich wydarzenia, również wtedy gdy ma charakter wirtualny. W związku z tym w naszej ofercie skupiamy się na Twojej wygodzie oraz ekspresowym wykonaniu zamówienia.

Co zyskujesz, zamawiając u nas?

  • wygodne zamawianie w zestawach (medal, statuetka, wieszak lub tablica) spójnych pod względem graficznym,
  • dopasowanie do Twojego budżetu i gwarancję wykonania nagród, które pozytywnie zaskoczą uczestników,
  • szybki czas realizacji zamówienia (od 5 do 7 dni roboczych + 2/4 dni dostawy) oraz bezpieczną dostawę,
  • możliwość domówienia ostatecznej liczby nagród nawet kilka dni przed wydarzeniem.

Planujesz wydarzenie i zależy Ci na zaskoczeniu uczestników? Zobacz naszą galerię wieszaków i tablic.

Zainspiruj się naszą galerią medali.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.