DREWNIANE STATUETKI DLA ZWYCIĘZCÓW SURVIVAL RACE

Modern Forms2016-06-21
medale sportowestatuetki na zamowieniestatuetki sportowe

Miejski Bieg z Przeszkodami jest głównym elementem największego wydarzenia sportowego w Polsce o charakterze survivalowym. Z możliwości sprawdzenia swoich możliwości i przezwyciężenia słabości skorzysta mnóstwo pozytywnie nastawionych i odważnych ludzi w każdym wieku, ale tylko najwytrwalsi otrzymają w nagrodę piękne, drewniane statuetki.

Mieliśmy przyjemność wyprodukować oryginalne statuetki dla zwycięzców zawodów Survival Race we Wrocławiu i nie ukrywamy, że zrealizowaliśmy to zamówienie z wielką przyjemnością. Każdy, kto pokona trasę naszpikowaną różnymi przeszkodami zasługuje na nagrodę a ci, którzy pokonają tor przeszkód najszybciej muszą zostać wyróżnieni w wyjątkowy sposób.

DREWNIANE TROFEA DLA ZAWODNIKÓW IMPREZY SURVIVALOWEJ

Drewniane statuetki dla zwycięzców biegu z przeszkodami prezentują się niezwykle efektownie – na drewnianej podstawce umieściliśmy napis informujący o zdobytym miejscu na podium a pozostała część trofeum to logo organizatora, które dzięki swej prostej i oszczędnej formie wygląda stylowo i niebanalnie.


Oryginalne statuetki dla biegaczy

Zobacz galerię STATUETEK NA ZAMÓWIENIE»

Te oryginalne statuetki to nagroda dla zwycięskich drużyn zawodów survivalowych i z pewnością będzie powodem do dumy przez długie lata. Ponadczasowy design i niebanalna forma sprawiają, że statuetka ustawiona na biurku czy w gablocie będzie nie tylko świetną pamiątką przywołującą pozytywne wspomnienia, ale również oryginalną ozdobą.


Stylowe drewniane statuetki na zawody Survival Race

Zobacz też MEDALE NA ZAWODY SURVIVAL RACE»

STATUETKI NA ZAWODY SPORTOWE I BIEGI SURVIVALOWE NA ZAMÓWIENIE

Każdego organizatora imprez sportowych, niezależnie od ich charakteru, zachęcamy do zamówienia niepowtarzalnych statuetek dla zwycięzców i medali pamiątkowych dla wszystkich uczestników, dzięki którym zawody na zawsze pozostaną w pamięci zawodników.

U nas możesz zamówić statuetki i trofea na zawody:

  • wykonane według własnego projektu lub przygotowanego przez naszego grafika,
  • z każdego materiału (drewno, szkło, pleksi),
  • oryginalne, niepowtarzalne i designerskie,
  • o nowoczesnej formie i niebanalnym kształcie (np. nawiązującym do imprezy),
  • w pełni spersonalizowane – z dowolnym nadrukiem, napisem czy grafiką,
  • w każdej ilości.

Jeśli podobają ci się nasze statuetki – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI»


Statuetki z drewna na zamówienie


Statuetki na zaowdy survivalowe