wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Active

Projektując kolekcję Active chciałam w niej zawrzeć dynamikę sportu połączoną z mocnymi kolorami. Zależało mi, aby nagrody były wesołe i wnosiły radość. Użyłam lekkich materiałów i delikatnych form, na których widać nowoczesną grafikę. Chciałabym aby ten zestaw uświetnił wiele sportowych wydarzeń.
Ola Soja

Statuetka Active


Statuetka Active to trofeum, które wnosi radość i dynamikę. Dobór kolorów i kształtów nie jest przypadkowe, to one szczególnie podkreślają radość z uprawiania sportów. Kolorowy panel ze stali oraz panel ze szkła akrylowego są tak dopasowane aby tworzyć dynamiczną całość. Oryginalny kształt tabliczki na przodzie to coś, co wyróżnia nagrodę.


wysokość 20 cm
szerokość 11 cm
głębokość 4 cm

Medal Active


Medal Active to połączenie stali oraz sklejki drewnianej, ozdobionej kolorowym drukiem UV. Wycięty w kształcie nawiązującym do statuetki będzie wspaniałą pamiątką sportową. Zawieszony jest na solidnej tasiemce o oryginalnym wiązaniu, nietypowym dla standardowych medali.


wysokość 95 mm
szerokość 80 mm
grubość 6 mm

Otwieracz Active


Otwieracz Active to idealna pamiątka sportowa, która dzięki swojej funkcjonalności będzie często przywracała wspomnienia z imprezy sportowej. Otwieracz został wykonany z solidnej stali nierdzewnej oraz sklejki, na której znajduje się kolorowy nadruk UV.


wysokość 65 mm
szerokość 47 mm
grubość 6 mm

Brelok Active


Brelok Active został wykonany ze stali oraz sklejki. Jego centralna część to idealne miejsce na logo i kolorową grafikę.


wysokość 47 mm
szerokość 47 mm
grubość 5,5 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Szkło akrylowe

Drewno

Sklejka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!