wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Anniversary

W kolekcji Anniversary połączyłem nowoczesną formę nagród z finezyjnym zdobieniem. Wykorzystałem jedynie dwa materiały: drewno oraz szkło akrylowe, które doskonale komponują się ze sobą, dając spektakularny efekt. Oprócz kształtu i formy, dużą rolę w projekcie odgrywa elegancka bordowo-złota kolorystyka, która w połączeniu z surowym drewnem nadaje kolekcji wyjątkowego charakteru. Połączenie klasyki, elegancji i nowoczesności idealne dla uświetnienia ważnego jubileuszu.
Ola Soja

Statuetka Anniversary


Statuetka Anniversary to niekonwencjonalna kombinacja szkła akrylowego i drewna. Precyzyjny dwustronny nadruk w pełnej kolorystyce wykonany na szkle akrylowym potęguje wrażenie przestrzenności a misterny grawer dodaje klasy i elegancji.


wysokość 180 mm
szerokość 147 mm
głębokość 73 mm

Moneta Anniversary


Pamiątkowa moneta Anniversary, w nowoczesnym stylu, skomponowana z szkła akrylowego i grawerowanego drewna, jest symbolem wyjątkowych osiągnięć. Graficznie spójna z pozostałymi elementami kolekcji, umieszczona w eleganckim etui nie tylko dodaje klasy ale także podkreśla rangę odznaczenia dla obdarowanych. 


wysokość 85 mm
szerokość 85 mm
grubość 20 mm

Otwieracz Anniversary


Otwieracz Anniversary wykonany jest ze stali nierdzewnej i szkła akrylowego z nadrukowanym emblematem wydarzenia, spójnym z całością kolekcji. To wyrafinowany, praktyczny prezent pozostający na długo w pamięci.


wysokość 90 mm
szerokość 80 mm
grubość 10 mm

Wykorzystane materiały

Sklejka

Stal

Szkło akrylowe

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!