wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Balance

Pracując nad Kolekcją Balance inspirowałam się gracją i wdziękiem, które emanują od akrobatów sportowych. Płynność, energia i perfekcja to coś co charakteryzuje ten sport – to właśnie te cechy i związane z nimi emocje próbowałam tchnąć w projekty nagród. Figury gimnastyczne pełne elegancji, grafika dodająca głębi i przestrzenności oraz delikatność kwiatów to motywy przewodnie mojej wizji kolekcji nagród na zawody akrobatyczne i gimnastyczne.
Ola Soja

Statuetka Balance


Statuetka Balance, z pozoru klasyczna, oparta na okrągłym kształcie panelu ze stali nierdzewnej wyróżnia się nietypowym gradientowym nadrukiem, który potęguje wrażenie głębi i przestrzenności. Efektowne tło wzbogacono sylwetkami gimnastyczek wykonujących akrobacje sportowe, a całość podkreślił delikatny motyw kwiatowy przy obrzeżach statuetki. To efektowne trofeum idealne na widowiskowe zawody w akrobatyce lub tańcu.


wysokość 20 cm
szerokość 15cm
głębokość 4 cm

Medal Balance


Projekt medalu harmonijnie nawiązuje do statuetki, a wkomponowane w grafikę ażury dodają lekkości i przestrzenności. Do medalu dołączono jednokolorową taśmę, która delikatnie współgra z wielobarwnym i jednocześnie subtelnym nadrukiem.


wysokość 80 mm
szerokość 80 mm
grubość 3 mm

Otwieracz Balance


Dla uczestników imprezy doskonałym upominkiem będzie otwieracz do butelek Balance, graficznie spójny z nagrodami dla sportowców. Głębokie kolory i delikatna grafika oparta na subtelności tańca i gimnastyki sprawia, że gadżet stanie się wyjątkową pamiątką i oczaruje obdarowanych.


wysokość 75 mm
szerokość 60 mm
grubość 2mm

Pins Balance


To, co w nagrodach Balance jest delikatnym tłem, w upominkach dla uczestników gra pierwsze skrzypce – delikatność kwiatów otoczona gradientowym motywem i elementami gimnatycznymi. Tak przygotowane przypinki dla uczestników będą nie tylko piękną pamiątką ale także elegancką wizytówką wydarzenia.


wysokość 30 mm
szerokość 30 mm
grubość 1,5 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Drewno

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!