wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Creativity

Projektując kolekcję Creativity chciałam zerwać z tradycyjnymi kształtami nagród i stworzyć oryginalną geometryczną formę nawiązującą do stylu awangardowego ze wzorami op-artowymi wywołującymi ciekawe złudzenia optyczne. Każdy z jej elementów jest dokładnie przemyślany, tak aby nadać kolekcji intrygujący styl, głębie i wyjątkową przestrzenność.
Ola Soja

Statuetka Creativity


Statuetka Creativity składa się z czterech elementów wykonanych z drewna, szkła akrylowego i stali, które łączy żywiołowy nadruk w kolorach żółto-czarno-szarych. Nadruk przenikający przez warstwy dodaje głębi i pobudza zmysły. Innowacyjny kształt, ażury, przezroczystości – to połączenie doskonale sprawdzi się na wydarzeniach biznesowych gdzie innowacja i kreatywność grają pierwsze skrzypce.


wysokość 15 cm
szerokość 15 cm
głębokość 3 cm

Medal Creativity


Medal Creativity wykonano na bazie ze szkła akrylowego połączonego z malowaną na żółto stalą. Dodatkowo z przodu znajduje się metalowy element malowany na czarno, który stanowi okienko dla logo i tekstu spod spodu. Teksturowany nadruk jest lekko wypukły, dzięki czemu uzyskujemy ciekawą formę nowoczesnych nagród.


wysokość 80 mm
szerokość 80 mm
grubość 7 mm

Otwieracz Creativity


Otwieracz Creativity składa się z dwóch elementów wyciętych w kształt ośmiokąta. W bazę ze stali nierdzewnej wkomponowano mechanizm otwierający. Na froncie przymocowano element ze stali czarnej z pełnokolorowym nadrukiem graficznie spójnym ze statuetką.


wysokość 60 mm
szerokość 60 mm
grubość 4 mm

Brelok Creativity


Brelok Creativity wykonano w podobnej formie jak medal – bazę ze szkła akrylowego połączono ze stalą. Teksturowany nadruk płynnie przechodzi przez oba materiały dzięki czemu uzyskujemy przestrzenną formę. Gadżet zawieszony jest na solidnym łańcuszku z kółkiem do mocowania.


wysokość 43 mm
szerokość 43 mm
grubość 5 mm

Pins Creativity


Pins z kolekcji Creativity nawiązuje kształtem i grafiką do całej kolekcji, wykonany jest ze stali nierdzewnej z nadrukiem teksturowanym przestrzennie, wyczuwalnym pod palcami. Przypinka doskonale sprawdzi się nie tylko jako materiał marketingowy i reklamowy, ale także jako element charakterystyczny dla uczestników wydarzeń firmowych, a nawet w formie identyfikatora.


wysokość 25 mm
szerokość 25 mm
grubość 25 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Drewno

Szkło akrylowe

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!