wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Eco Love

Inspiracją dla stworzenia kolekcji Eco Love była dla mnie natura. Chciałam przenieść jej surowość i piękno do projektów nagród biznesowych, dlatego zdecydowałam się wykorzystać naturalny plaster brzozy jako główny element statuetki. Sięgnęłam również po ekologiczną tekturę jako wklejkę i zupełnie osobne elementy. Wystarczyło kilka dodatkowych graficznych szaleństw aby w nowoczesny zestaw nagród tchnąć ducha przyrody!
Ola Soja

Statuetka Eco Love


Statuetka Eco Love jest wykonana z naturalnego plastra brzozowego, na którym wygrawerowano oryginalną grafikę, która płynnie łączy się z wielobarwnym przestrzennym nadrukiem naniesionym na zdobiącą front wklejkę z ekologicznej tektury. To wyjątkowa nagroda dedykowana wydarzeniom związanym z ochroną środowiska.


wysokość 20 cm
szerokość 22 cm
grubość 2,5 cm

Medal Eco Love


Medal Eco Love wykonany jest z tektury ekologicznej, starannie wyciętej i zadrukowanej. Mimo klasycznego i pozornie banalnego kształtu, medal nabiera zupełnie innego wyrazu uzupełniony grafiką spójną ze statuetką. Do medalu doskonale pasuje jutowa taśma, podkreślająca naturalny charakter zestawu.


wysokość 80 mm
szerokość 80 mm
grubość 3 mm

Identyfikator Eco Love


Dopełnieniem zestawu jest identyfikator Eco Love, harmonijnie współgrający pozostałymi elementami kolekcji. Podobnie jak medal, wykonany jest z tektury ekologicznej, a na jego powierzchni umieszczono grafikę spójną z szatą graficzna zestawu. Drobny element, który wraz z pozostałymi częściami kolekcji, tworzy ekologiczną wizytówkę wydarzenia.


wysokość 65 mm
szerokość 95 mm
grubość 3 mm

Wykorzystane materiały

Drewno

Papier recyklingowy

Tasiemka jutowa

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!