wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Elite

Projektując kolekcję Elite skupiłam się na elementach charakterystycznych dla świata dużego ekranu i wielkich gwiazd filmowych. Chciałam, aby każdy kto otrzyma nagrodę z tej kolekcji poczuł się jak prawdziwy celebryta w świetle reflektorów i błysku fleszy. Połączenie elegancji ciemnego drewna z blaskiem lakierowanej na złoto stali nadaje serii Elite szyku i klasy.
Ola Soja

Statuetka Elite


Statuetki Elite składają się z trzech elementów, które współgrają ze sobą tworząc przestrzenną formę. Podstawą jest ciemne drewno zestawione z panelami ze stali lakierowanej w kolorze złotym wzbogacone o wyjątkowe wycięcia. Całość projektu wzbogacono eleganckim nadrukiem przestrzennym.


wysokość 20 cm
szerokość 15 cm
głębokość 5 cm

Medal Elite


Medal Elite nawiązuje do statuetki z maliną, składa się z dwóch elementów – bazy z ciemnego drewna oraz dodatkowym elementem z lakierowanej na złoto stali. Kształt maliny został podkreślony przez wyczuwalny pod palcem nadruk oraz klasyczną złotą taśmę.


wysokość 80 mm
szerokość 80 mm
grubość 6 mm

Otwieracz Elite


Otwieracz Elite wykonano z eleganckiego ciemnego drewna oraz stali. Graficznie spójny ze wszystkimi elementami kolekcji gadżet będzie szykowną pamiątką z wydarzenia zarówno dla nagrodzonych jak i uczestników.


wysokość 107 mm
szerokość 40 mm
grubość 6 mm

Pins Elite


Przypinka jest delikatnym i zarazem szykownym akcentem kolekcji Elite. Przygotowany w kształcie maliny z lekkim nadrukiem pins będzie eleganckim dodatkiem dla uczestników gali biznesowej lub imprezy branżowej.


wysokość 30 mm
szerokość 30 mm
grubość 1,5 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Drewno

Sklejka

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!