wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Extreme

Projektując kolekcję Extreme, chciałem uchwycić potężną siłę i intensywne emocje towarzyszące zawodom driftingowym. Stalowa instalacja z charakterem, strzeliste, ostre panele oraz mroczna kolorystyka nadają kolekcji tajemniczości.
Ola Soja

Statuetka Extreme


Statuetka Extreme składa się z dwóch paneli z grubej stali, które połączone ze sobą w nietypowy sposób, współgrając z przestrzennym nadrukiem, tworzą oryginalną i nowoczesną nagrodę dla fanów sportów ekstremalnych. Podstawa to dwa solidne, zespolone ze sobą kawałki metalu, a centralne miejsce statuetki zajmuje wyeksponowana nazwa wydarzenia.


wysokość 40 cm
szerokość 22 cm
głębokość 23 cm

Medal Extreme


Medal Extreme kształtem i grafiką nawiązuje do statuetki. Składająca z się z białej bazy i mocno kontrastującego elementu ze stali, nagroda wyróżnia się nie tylko formą ale przede wszystkim oryginalną teksturą i przestrzennością. Projekt medalu podkreśla klasyczna czerwona taśma.


wysokość 85 mm
szerokość 85 mm
grubość 5 mm

Brelok Extreme


Brelok Extreme jest uzupełnieniem kolekcji dla fanów motosportu. Kształtem i nadrukiem gadżet jest odzwierciedleniem medalu, a jego kompaktowa forma i użyteczny łańcuszek z koluszkiem sprawiają, że obdarowani na długo mogą nosić emocje imprezy przy sobie.


wysokość 45 mm
szerokość 40 mm
grubość 2,5 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!