wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Force

Tworząc kolekcję Force, zainspirowałam się ideą minimalizmu, zgodną z zasadą „mniej znaczy więcej”. Do moich projektów wykorzystałam surowe, jasne drewno oraz stal nierdzewną. Aby dodać energii kolekcji, wprowadziłam niebieski akcent w postaci taśmy i nadrukowanego napisu.
Ola Soja

Statuetka Force


Statuetka Force to oryginalna nagroda powstała z drewnianego bloku z nadrukiem oraz ażurowanego panelu ze stali nierdzewnej przymocowanego w nietypowy sposób. Nagroda o prostej minimalistycznej formie z ciekawą, nadrukowaną grafiką nawiązującą do trzech sportowych dyscyplin, składających się na triathlon. Statuetka sprawdzi się jako trofeum sportowe oraz biznesowe.


wysokość 20 cm
szerokość 8 cm
głębokość 4,5 cm

Medal Force


Medal Force składa się z dwóch elementów – bazy ze stali nierdzewnej oraz wklejki z drewna. Drewniany element tworzy trzy odrębne okna, każde dla danej dyscypliny sportowej, dzięki czemu podkreśla charakter wydarzenia i nadaje niepowtarzalny efekt przestrzenności. Druga propozycja medalowa kolekcji Force to wykonany z drewnianej sklejki medal z delikatnym grawerem w stylistyce triathlonowej. Na przodzie medalu umieszczono niewielką wklejkę ze stali nierdzewnej, na której nadrukowano personalizację uczestników. Do obu wersji medalu dopasowano taśmę w kolorze niebieskim współgrającą z detalami nadruku.


wysokość 85 mm
szerokość 80 mm
grubość 5 mm

Otwieracz Force


Oszczędny w formie otwieracz Force wykonany jest z drewna z grawerem spójnym z grafiką kolekcji oraz ze stali nierdzewnej. Praktyczny gadżet dla uczestników, kibiców lub sponsorów.


wysokość 95 mm
szerokość 33 mm
grubość 8 mm

Wykorzystane materiały

Drewno

Stal

Sklejka

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!