wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Glory

Kolekcja Glory miała wyróżniać się na tle innych, być wyjątkowa – taki był mój cel. A co lepiej podkreśli indywidualność nagrody niż solidna, wieloelementowa statuetka ze stali? Oczywiście współgrający przestrzenny nadruk i charakterystyczne detale. Zaprojektowałem zestaw dla prawdziwych zwycięzców – niebanalne kształty, strzeliste dodatki z lakierowanej stali na czarnym tle, dodatkowe elementy z nadrukiem i surowe połączenia śrubami dodają pazura linii nagród.
Ola Soja

Statuetka Glory


Statuetka Glory to wyjątkowe połączenie wielu metalowych elementów w nowoczesnej formie z wyraźnym przestrzennym nadrukiem. Ażurowany panel ze stali w kolorze czarnym urozmaicono intensywnymi detalami – wklejkami ze stali nierdzewnej w kolorze złotym. Centralny element oraz tabliczkę przymocowano za pomocą śrub, które podkreślają charakter trofeum. Całość osadzono na solidnej trójkątnej podstawie z litego drewna i stali, tworząc imponujące trofeum dla zwycięzcy.


wysokość 41 cm
szerokość 26 cm
głębokość 14 cm

Medal Glory


Medal Glory, nawiązuje kształtem do statuetki i przyciąga uwagę nie tylko spersonalizowaną grafiką ale przede wszystkim dodatkowym elementem połączonym z bazą śrubami. Całość wieńczy klasyczna czarna taśma, dobrana tak, by podkreślić wyjątkowość medalu.


wysokość 85 mm
szerokość 60 mm
grubość 4 mm

Otwieracz Glory


Otwieracz Glory, graficznie spójny z kolekcją, składa się z dwóch połączonych ze sobą elementów, wykonanych ze stali. Baza z surowej stali nierdzewnej z mechanizmem otwierającym stanowi doskonałe tło dla pokrytej przestrzennym nadrukiem czarno-złotej części frontowej. Gadżet na miarę zwycięzców.


wysokość 90 mm
szerokość 50 mm
grubość 4 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Drewno

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!