wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Gold Rose

Tworząc kolekcję Gold Rose, kierowałam się moim ulubionym połączeniem – piękna klasyki z nutą nowoczesnej minimalistycznej elegancji. Wykorzystując jedynie malowaną stal i drewno, bawiąc się kształtem i formą, przygotowałam prestiżowe nagrody z charakterem. Sercem każdego elementu jest klasyczny symbol piękna i subtelności – róża. Nietypowy kształt podkreśla prestiżowy charakter zestawu nagród.
Ola Soja

Statuetka Gold Rose


Statuetka Gold Rose łączy trzy stalowe panele w kolorach czerni i złota. Uformowane na kształt róży elementy osadzono na solidnej drewnianej podstawie barwionej na czarno ozdobionej precyzyjnym nadrukiem. Pozornie różne elementy tworzą spójną, harmonijną całość z nutą elegancji. Taka forma statuetki sprawdzi się zarówno jako nagroda w konkursach artystycznych jak i subtelne podziękowanie lub element gali biznesowej.


wysokość 200 mm
szerokość 125 mm
głębokość 40 mm

Medal Gold Rose


Medal premium Gold Rose, nawiązując do statuetki, bazuje na czarnym metalowym elemencie z ażurowaniem w formie płatków róży. Różane serce medalu otoczono obręczą w eleganckim kolorze złota z nadrukiem i fantazyjnym uchwytem na dołączoną do zestawu czarną taśmę.


wysokość 85 mm
szerokość 85 mm
grubość 5 mm

Pins Gold Rose


Pins z kolekcji Gold Rose wykonano ze stali malowanej w kolorze złotym z eleganckim czarnym nadrukiem. W roli głównej oczywiście kształt minimalistycznej róży. W centralnym miejscu znajdziemy nazwę wydarzenia, dzięki czemu gadżet ten doskonale sprawdzi się jako upominek dla uczestników wystaw, konferencji i wydarzeń biznesowych.


wysokość 25 mm
szerokość 25 mm
grubość 1,5 mm

Otwieracz Gold Rose


Elegancki otwieracz Gold Rose o finezyjnym kształcie składa się z dwóch elementów wykonanych ze stali pomalowanej na czarno i złoto. Nowoczesny upominek w duchu minimalistycznej elegancji będzie idealnym prezentem dla kontrahentów i klientów lub gadżetem reklamowym.


wysokość 50 mm
szerokość 25 mm
grubość 5 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Drewno

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!