wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Harmony

Harmonia z przyrodą – to moja myśl przewodnia, która towarzyszyła mi przy projektowaniu Kolekcji Harmony i stała się jej mottem. Głównym elementem kolekcji stał się liść, charakterystyczny element przyrody. Kierując się myślą przewodnią i ochroną środowiska do przygotowania nagród posłużyły mi materiały recyklingowe takie jak płyta recyklingowa z przetworzonego plastiku, sklejka i szkło akrylowe.
Ola Soja

Statuetka Harmony


Statuetka z kolekcji Harmony to wieloelementowe odzwierciedlenie przestrzennego liścia. Dwa panele z płyty recyklingowe zamykają dodatkowe dwa panele ze szkła akrylowego – transparentnego z nadrukiem, oraz barwionego. Dzięki takiemu zestawieniu otrzymaliśmy przestrzenny szczegółowy widok liścia w żywej kolorystyce. Na froncie umieszczono dodatkowy element ze sklejki z wygrawerowanym mottem kolekcji, która może uświetnić wiele wydarzeń w duchu eco.


wysokość 20 cm
szerokość 15,5 cm
głębokość 3 cm

Medal Harmony


W skład zestawu Harmony wchodzi trójelementowy medal graficznie spójny ze statuetką. Połączenie sklejki z barwionym i transparentnym szkłem akrylowym daje wrażenie przestrzenności i wyrazistości jednocześnie podkreślając ekologiczny charakter nagrody. Delikatny grawer na drewnianej sklejce harmonijnie współgra z całością zestawu.


wysokość 85 mm
szerokość 65 mm
grubość 10 mm

Brelok Harmony


Wisienką na torcie kolekcji Harmony jest brelok wykonany ze sklejki. Grawer na drewnianym elemencie przedstawia kształt liścia oraz motto. Do breloka dołączono łańcuszek z koluszkiem. Ten gadżet doskonale sprawdzi się jako prezent dla klientów lub uczestników wydarzenia w duchu ekologii i recyklingu.


wysokość 50 mm
szerokość 40 mm
grubość 4 mm

Wykorzystane materiały

Materiał recyklingowy

Sklejka

Szkło Akrylowe

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!