wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Heart

Aby odzwierciedlić charakter nagród za motyw przewodni kolekcji Heart przyjęłam pulsujące serce, które znajduje się w centrum każdego z elementów zestawu. Do wykonania minimalistycznego kształtu serca z ażurami wykorzystałam lakierowaną w kolorze czerwonym stal nierdzewną, która w połączeniu z czernią drewna oraz wyrazistą bielą nadruku daje efekt pełen elegancji i klasy.
Ola Soja

Statuetka Heart


Statuetka Heart wykonana została ze stalowego panelu lakierowanego na czerwono, którego prawą część wycięto z kształt serca z linią pulsu, a lewą ozdobiono nadrukiem. Wyrazisty panel połączono z dwoma drewnianymi elementami w kolorze czarnym, gdzie umieszczono nadruk z opisem wydarzenia. Statuetka doskonale sprawdzi się na imprezach branżowych i biznesowych.


wysokość 25 cm
szerokość 17 cm
głębokość 6 cm

Medal Heart


Medal Heart składa się z dwóch elementów – lakierowanej na kolor czerwony stali z charakterystycznymi wycięciami oraz części frontowej z drewna pomalowanego na czarno. Oryginalny kształt i projekt medalu sprawia, że będzie on doskonałą pamiątką z wyjątkowego wydarzenia branżowego.


wysokość 80 mm
szerokość 80 mm
grubość 5,5 mm

Brelok Heart


Brelok Heart ma kształt ażurowanego serca ze stali lakierowanej na czerwono. Delikatny, stylowy dodatek, spójny graficznie z nagrodami, który może posłużyć jako podziękowanie za obecność na konferencji czy wydarzeniu.


wysokość 50 mm
szerokość 50 mm
grubość 2 mm

Pins Heart


Pins Heart w kształcie serca stanowi oryginalny identyfikator, którego nie da się pominąć. Nadruk przestrzenny podkreśla charakterystyczny motyw kolekcji oraz opisuje wydarzenie.


wysokość 34 mm
szerokość 40 mm
grubość 1,5 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Drewno

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!