wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Modern

Kolekcja Modern nawiązuje do uwielbianego przeze mnie stylu skandynawskiego, w którym dominują geometryczne kształty, jasna kolorystyka oraz naturalne materiały jak drewno i metal. Ograniczyłam do minimum ozdobniki, tak aby główną rolę grała forma, przypominająca ciosaną kamienną bryłę.
Ola Soja

Statuetka Modern


Statuetka Modern wykonana jest z surowego kawałka litego drewna i stali nierdzewnej. Panel drewniany tworzy piękną architektoniczną formę, wraz z przytwierdzonym elementem ze stali. Delikatny nadruk na metalowym panelu nadaje elegancji podkreślając formę statuetki.


wysokość 20 cm
szerokość 8 cm
głębokość 3 cm

Medal Modern


Medal Modern nawiązuje kształtem do statuetki i wykonany jest z surowej stali nierdzewnej. Największym atutem nagrody jest teksturowany nadruk imitujący strukturę drewna. Do medalu dobrana została czarna, elegancka taśma z delikatnym wzorem przewijającym się przez całą kolekcję Modern.


wysokość 100 mm
szerokość 40 mm
grubość 2,5 mm

Pins Modern


Przypinka Modern wykonana jest ze stali nierdzewnej a jej powierzchnię ozdobiono nadrukiem spójnym z szatą graficzną kolekcji. Pins to elegancka forma uhonorowania uczestników gali i konferencji.


wysokość 40 mm
szerokość 22 mm
grubość 1,5 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Drewno

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!