wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Organic

Przy projektowaniu kolekcji Organic najbardziej zależało mi na efekcie zatrzymania soczystej zieleni w szklanej bryle. Dlatego to właśnie szklana kostka z nadrukiem struktury liścia jest centralną częścią statuetki i ten element przewija się w całym zestawie. Zieleń dodaje świeżości surowej czarnej stali, zaś uzupełnienie kompozycji o drewniane detale w ciepłym naturalnym odcieniu doskonale wpisuje się we wciąż trendujacy styl industrialny.
Ola Soja

Statuetka Organic


Statuetka Organic to eleganckie połączenie paneli z czarnej ażurowanej stali z drewnem i szkłem. Kolorystyka i niebanalny kształt sprawią, że statuetka doskonale sprawdzi się jako nagroda w branży zaangażowanej w ekologię i ochronę środowiska.


wysokość 18 cm
szerokość 15 cm
głębokość 7 cm

Medal Organic


Kształt medalu z kolekcji Organic nawiązuje do tylnego panelu statuetki. Medal złożony jest z dwóch elementów stalowych, szkła akrylowego i frontalnej drewnianej wklejki. Do medalu dobrana została taśma z plecionej juty.


wysokość 80 mm
szerokość 80 mm
grubość 8 mm

Brelok Organic


Do wykonania breloczka Organic wykorzystane zostało szkło akrylowe z nadrukiem struktury liścia oraz wklejka z czarnej ze stali, na której nadrukowany został logotyp z wyczuwalną pod opuszkami palców strukturą.


wysokość 50 mm
szerokość 50 mm
grubość 4,5 mm

Pins Organic


Przyciągająca wzrok przypinka do ubrań została wykonana ze stali wysokiej jakości, ma której powstała wypukła struktura wykonana nadrukiem UV.


wysokość 25 mm
szerokość 25 mm
grubość 1,5 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Szkło

Sklejka

Tasiemka Jutowa

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!