wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Perfect

Przy projektowaniu kolekcji Perfect zależało mi na stworzeniu eleganckiej formy nagród biznesowych, w nowoczesnym, industrialnym stylu. Wykorzystałem czarną ażurowaną stal, którą połączyłem z frontem ze stai w kolorze złota, na którym umieściłem logo wydarzenia wraz z elegancką, stylową grafiką.
Ola Soja

Statuetka Perfect


Statuetka Perfect powstała z połączenia dwóch paneli ze stali, jednego w kolorze czarnym z licznymi wycięciami i drugiego w kolorze złotym z nadrukowaną grafiką. Nagrodę biznesową osadzono w solidnej, drewnianej podstawie barwionej na czarno dla podkreślenia elegancji. Idealna nagroda dla zasłużonych pracowników lub partnerów biznesowych.


wysokość 20 cm
szerokość 10 cm
głębokość 3,5 cm

Medal Perfect


Medal Perfect idealnie współgra z pozostałymi elementami kolekcji. Ażurowana czarna stal połączona z metalowym elementem w kolorze złotym ozdobiona została klasycznym nadrukiem wyczuwalnym pod palcem. Logo wydarzenia i delikatny wzór podkreślają charakter kolekcji – nowoczesnej elegancji. Idealne wyróżnienie dla uczestników wydarzeń biznesowych.


wysokość 85 mm
szerokość 80 mm
grubość 5 mm

Brelok Perfect


Brelok Perfect to geometryczna forma powstała z czarnej stali urozmaicona licznymi ażurami. Centralne miejsce zajmuje logo firmy podkreślone teksturowanym przestrzennie nadrukiem. Gadżet dla pracowników i klientów pełen klasy i elegancji.


wysokość 45 mm
szerokość 40 mm
grubość 2 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Drewno

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!