wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Power

Projektując kolekcję Power, pragnąłem uchwycić intensywne emocje towarzyszące zawodnikom rugby. Dodanie elementu obrotowego w formie rotującej piłki nadaje kolekcji dynamizmu, podkreślając jej sportowy charakter. Piłkę umieściłem w panelu ze stali, z nadrukiem przedstawiającym boisko sportowe uzyskując efekt piłki w locie, co idealnie oddaje atmosferę panująca podczas rozgrywek.
Ola Soja

Statuetka Power


Statuetka Power składa się z panelu głównego ze stali z nadrukowaną grafiką i nazwą wydarzenia oraz elementu obrotowego w kształcie piłki. Statuetka osadzona jest na drewnianej solidnej podstawie z nadrukowanym napisem. Idealne trofeum dla zwycięskiej drużyny.


wysokość 26 cm
szerokość 16 cm
głębokość 4,5 cm

Medal Power


Okazały medal Power graficznie nawiązuje do statuetki, a w centralnym jego punkcie umieszczony został element obrotowy w kształcie piłki. Do medalu dopasowano spójną kolorystycznie taśmę.


wysokość 90 mm
szerokość 70 mm
grubość 4,5 mm

Otwieracz Power


Kolekcja Power zawiera otwieracz do butelek wykonany ze stali nierdzewnej w pasującej do całości stylistyce. Ma kształt koła, w którego centrum znajduje się mechanizm otwierający. Dookoła otwieracza znajduje się spójna z całą kolekcją grafika oraz stalowa wklejka z nazwą wydarzenia. Modny gadżet dla prawdziwego gracza i kibica.


wysokość 80 mm
szerokość 80 mm
grubość 3,5 mm

Pins Power


Kształt pinsa Power nawiązuje do statuetki, na jego powierzchni została nadrukowana grafika z piłką do rugby oraz logo organizatora. Przypinka sprawdzi się jako upominek dla zawodników i ich sztabów lub gadżet dla kibiców.


wysokość 32 mm
szerokość 28 mm
grubość 1,5 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Drewno

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!