wróć do poprzedniej strony

Kolekcja Prestige

W trakcie projektowania kolekcji Prestige moim celem było stworzenie nagród, które będą nie tylko eleganckie, ale także będę odzwierciedleniem nowoczesności. Wykorzystałam klasyczny symbol sukcesu – rozpostarte skrzydła orła jako główny element kolekcji, łącząc go z drewnem. Surowy naturalny kolor drewna współgra z elegancją czarnych, stalowych elementów tworząc spójną całość nagród pełnych klasy z nutą nowoczesności.
Ola Soja

Statuetka Prestige


Statuetka Prestige powstała z kombinacji dwóch naturalnych materiałów drewna oraz stali. Z przodu znajduje się wklejka z czarnej stali w kształcie orła. Na panelu z drewna nadrukowany został spersonalizowany napis. Z nietypowego wycięcia pomiędzy dwoma drewnianymi elementami wychyla się dodatkowa stalowa płytka kształtem nawiązująca do branży IT. Nagroda idealna, aby docenić partnerów biznesowych.


wysokość 25 cm
szerokość 15 cm
głębokość 6,5 cm

Medal Prestige


Medal Prestige składa się z trzech połączonych ze sobą elementów, które tworzą spójną całość. Zestawienie czarnej, eleganckiej stali z jasnym drewnem nadaje mu charakteru. Nietypowa forma medalu, wycięcia i nakładające się na siebie elementy potęgują wrażenie przestrzenności i podkreślają nowoczesny styl.


wysokość 90 mm
szerokość 90 mm
grubość 6 mm

Brelok Prestige


Brelok Prestige harmonijnie współgra z całą kolekcją. Składa się z trzech zespolonych ze sobą elementów: stali w kolorze czarnym i szkła akrylowego z nadrukiem oraz drewnianej sklejki. Nietypowe połączenia materiałów w nowoczesnym stylu sprawiają, że gadżet na długo pozostanie w pamięci obdarowanych.


wysokość 36 mm
szerokość 36 mm
grubość 6 mm

Wykorzystane materiały

Stal

Drewno

Sklejka

Tasiemka

Stwórzmy razem symbol Twojego sukcesu!